Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
12 - 14 лютого 2022

Про що мовчать чоловіки

Ціна: 350-750 грн

Центр культури та мистецтв МВС
м. Київ, вул. П. Орлика, 16/12
Вибрати дату

Замовити квитки на "Про що мовчать чоловіки"

Тривалість події — 120 хвилин.
12 лют., субота
13 лют., неділя
14 лют., понеділок

Про подію

"Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" в Києві!

Пройде постановка моновистави "Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" в Києві. В основі цього сценічного дійства лежить сценарій американського коміка і психолога Роба Беккера, який займався сімейним консультуванням. Оригінальний спектакль у викладі самого автора був поставлений лише на одному Бродвеї понад 700 разів. Він настільки довго фігурував в репертуарі театральних підмостків різних міст США, що зумів відзначитися в Книзі театральних рекордів і отримав престижну нагороду "Olivier Awards".

Моновистава за елементами стендап-комедії

Формат вистави є монологом одного актора з елементами стендап-комедії і чесними міркуваннями про наболіле. Відносини між чоловіком і жінкою включають в себе безліч слизьких місць і підводних каменів. Адже ми так по-різному схильні сприймати, самовиражатися і взаємодіяти з навколишньою дійсністю. Глядачі побувають одночасно на захоплюючому шоу, лекції та терапевтичному сеансі. Але розважальний формат постановки не заважає переслідувати по-справжньому серйозну мету - примирення нас в наших поглядах і більше розуміння між партнерами.

Щоб потрапити на моноспектакль з елементами стендап-комедії "Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах столиці. Ще більше комедійних вистав в афіші Києва чекають глядачів на сайті Контрамарка.

На яку постановку сходити разом зі своїм партнером в Києві? На спектакль "Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever"!

  1. Постановка популярна у глядачів
  2. Оригінальний розважальний формат
  3. Підняті теми досить серйозні

У ролях: Дмитро Суржиков

Попереднє замовлення