Рус Укр Eng
29 травня 2019

Rock Legends: Scorpions Show

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
350 - 1050 грн

Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

29 травня 19:00 в Національному Палаці «Україна» симфонічне триб’ют шоу RockLegends від Lords of the Sound. Енергія легенд року SCORPIONS в потужному симфонічному концерті!

Запальнірок-бенди, сучасний оркестр, потужні вокалісти та спецефектиоб’єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів для тебе!

Експресія рок-гігантів та глибинністьсимфонічного аранжування зіллються впіснях, що сколихнули весь світ. Scorpions– музичні титани, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років, а на їх музиці вирослитри покоління палких фанатів!

І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічне триб’ют шоу «RockLegends».Драйв та гармонія, мурахи по шкірі та нестримні коливання тіла, наспівування обожнюваних пісень – це все твої відчуття на концерті29 травня.

SCORPIONS – гурт, що запустив по світу вітер змін. Німці, що заспівали англійською ліричні рок-балади з віртуозними гітарними програшами. Вони і стали відмінною рисою, яка принесла «скорпам» любов мільйонів.

У симфонічному аранжуванні та у виконанні гурту «TheBeast» (солісти Іван Ворон та Ігор Петров) зазвучать нетлінні WindofChange, Hurricane, StillLovingYou, Holiday, SendMeAnAngel, Humanity, MaybeIMaybeYouта інш.

Дві години запального симфо-рокуScorpions охоплять вас з головою 29травня в Палаці Україна на симфонічному триб’ют шоу RockLegends від LordsoftheSound.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99