Категорії Інформація
Каси Додати подію
08 жовтня 2023

Rock Symphony (Рок симфонія)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 510 - 870 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

ROCK SYMPHONY у Києві!

6, 7 та 8 жовтня 2023 року в Палаці “Україна” відбудеться концерт ROCK SYMPHONY у Києві. 

Лише три дні в Києві 140 неперевершених музикантів на одній сцені створюватимуть справжню магію. Диригент, за харизмою більш схожий на рок-зірку, запустить музичне шаленство. Він буде направляти музикантів та одночасно вовлікати глядачів у шоу. Виняткова програма сформована таким чином, що один рок-хіт переходить в інший, створюючи ефект монолітності. Ексклюзивне аранжування пісень, які знають у будь якій точці світу, змусить вас відчути насолоду, відому лише поціновувачам музики. На вас чекає свято драйву та енергії. 

Грандіозний концерт ROCK SYMPHONY у Києві

Під час концерту будуть виконані твори таких легендарних гуртів як NIRVANA, METALLICA, QUEEN, AC/DC, THE ROLLING STONES, THE DOORS, EURYTHMICS, BON JOVI, RAMMSTEIN, SYSTEM OF A DOWN, MUSE, GARBAGE, EVANESCENCE, NIGHTWISH та інших.  

Концерт ROCK SYMPHONY об’єднує покоління, адже музика, яку виконують артисти, знайома дорослим та дітям. Хтось зростав під The Rolling Stones, а хтось вже під Nirvana. 

Неперевершена ідея поєднати такі різні пісні, епохи та жанри знайшла масштабне втілення завдяки ROCK SYMPHONY Orchestra. Видатна сценографія та світлове оформлення забезпечують неповторне сприйняття музики та додають драйву драматургії.

Артисти ROCK SYMPHONY Orchestra

ROCK SYMPHONY Orchestra – це музиканти великого симфонічного ОРКЕСТРУ, РОК БЕНД, ХОР та ОПЕРНА СПІВАЧКА (сопрано), 140 АРТИСТІВ на одній сцені.

Харизматичний ДИРИГЕНТ не тільки керує ОРКЕСТРОМ і ХОРОМ, він, як справжня рок-зірка, вибухає емоціями, заводячи публіку та музикантів.

ОРКЕСТР ROCK SYMPHONY – це симфонічний оркестр повної величини, який включає в себе не тільки три основних групи інструментів: струнні смичкові, дерев’яні духові, мідні духові та ударні, але й інші, такі як арфа та фортепіано.

ХОР ROCK SYMPHONY складається з професійних досвідчених хористів.

РОК БЕНД ROCK SYMPHONY складається з барабанщика, бас-гітариста, двох соло-гітаристів та клавішника.

У виконанні ОПЕРНОЇ СПІВАЧКИ (сопрано) ROCK SYMPHONY Orchestra звучать рок-хіти, в які гармонійно вплетені оперні арії, такі як друга арія Цариці Ночі з опери Вольфганга Амадея МОЦАРТА “Чарівна флейта”, що займає перше місце у списку 10 найскладніших партій для сопрано – THE ROLLING STONES – (I Can't Get No) Satisfaction (Queen of the Night cover). А також вокалізи, RAMMSTEIN – Sonne, і такі композиції, як Lacrimosa, того ж МОЦАРТА, але в рок-аранжуванні.

Щоб потрапити на концерт ROCK SYMPHONY у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код