Категорії Інформація
Каси Додати подію
Романтичні зустрічі в Галереї Моді
31 грудня 2023

Романтичні зустрічі в Галереї Моді

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Романтичні вечори в Моді - це регулярні зустрічі чоловіків й жінок у форматі «швидкі побачення», але з мистецькою програмою й з вином, що забезпечує красивий фон, пізнавальність, комфортну атмосферу – й спонукає до невимушеного спілкування, реального інтересу, ближчого знайомства.

«Галерея на великому екрані»:

Зустрічі відбуваються в MODIArt&WineGallery – в залі з чудовими картинами. Крім того, на великому екрані під музику демонструються картини найіменитіших художників світу – Модільяні, Моне, Далі, Клімта тощо. Пари сидять за столиками, переглядають живописні шедеври, діляться враженнями, спілкуються про своє, знайомляться.

Вино!

Все це супроводжується келиханням – при чому, алкоголь й закуски, кава й солодке повністю входять у вартість участі в Зустрічі, котра є депозитом, що можна реалізувати в Галереї Моді протягом вечора й з вашою обраною парою (чи парами) протягом наступного місяця.

Правила:

В кожній Зустрічі беруть участь 6 пар. Як зазвичай, жінки сидять за своїми столиками, до них долучаються чоловіки, котрі кожні 10 хв змінюють свою локацію, сідаючи до наступного столика з новою співбесідницею. Зацікавлені одне одним пари можуть одразу помінятися контактами або зробити це потім через організаторів Вечору.

Після години «коротких побачень» гості лишаються в закладі для продовження довільного спілкування, келихання, перегляду «Галереї на великому екрані», чи гри в шахмати, карти, психологічні ігри тощо (гості це вирішують поосібно, попарно чи спільним голосуванням).

Вартість:

Повна вартість участі у Романтичному вечорі в Галереї Моді – депозит 600 грн для чоловіків й 400 для жінок. Аванс – депозит 300 грн для всіх. Повторюємо, депозит – це сума, яку повністю можна потратити на вино й закуску, інші напої й солодке згідно богемних цін в закладі (келих вина 45-70 грн) протягом цілого місяця (депозит реалізовується не в межах наступних Романтичних Зустрічей чи інших подій закладу, але, тим не менше, ви собі уявляєте скільки вільних хлопців та дівчат ви завжди зможете зустріти в Галереї Моді, зважаючи, що у всіх лишаються відкриті подібні депозити?!) 

Час:

Романтичні зустрічі в Галереї Моді відбуваються по неділях й четвергах по мірі набору учасників за критеріями очевидної сумісності.

Учасники й продовження правил:

Ми уважно ставимось до підбору учасників кожного Вечора, користуючись критеріями віку, інтересів, навіть, фізичних характеристик. Тому, спочатку ми набираємо гармонійні компанії з 6ти пар, а вже потім анонсуємо подію. Отже, якщо ви зацікавлені в участі в наших Романтичних Вечорах, то просимо діяти згідно правил:

1)Оплатити аванс 300 грн депозиту тут на афішній платформі;

2)Після оплати авансу, будь ласка, надішліть в повідомленні на facebook-сторінку MODIArt&WineGallery(@modigallery) скан квитанції про переказ – у відповідь вам скинуть маленьку анкету для учасника Романтичних Зустрічей, яку необхідно заповнити й відправити назад;

3)На основі інформації з вашого профілю, анкети й, при необхідності, ваших додаткових фото, орієнтуючись на вищеозвучені критерії, ми підбираємо компанію з 6ти жінок й 6ти чоловіків, котрі, на нашу думку, пасують одне одному. Можливо, це займе трохи більше часу ніж хотілося б. По завершенню підбору компанії ми створюємо й відсилаємо вам анонси події «Романтична зустріч в Моді» на наших сторінках в фб та інсті, де будуть усі деталі про її дату й час;

4)Решта депозиту за участь в Зустрічі ви сплачуєте відразу при візиті на неї. 

Отже: 1) аванс; 2) анкета; 3) анонс.

До романтичної зустрічі в Галереї Моді!

Дирекція

MODI Art&Wine Gallery

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код