Рус Укр Eng
Категорії Інформація
27 лютого 2022

Руслан Бєлий "Свій голос" (Київ)

Ціна: 500-2690 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
500-2690 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Руслан Бєлий "Свій голос" (Київ)"

27 лют., неділя

Про подію

Руслан Бєлий в Києві!

27 лютого 2022 року на сцені Жовтневого палацу зірка стендап-комедії Руслан Бєлий з новою програмою «Свій голос» в Києві. Шоумен і знаменитий артист комедійного жанру, колишній член команди КВК «Сьоме небо», постійний учасник багатьох гумористичних телепроектів і резидент Comedy Club. Віддає перевагу жартам  серйозним і на серйозні теми, цінує здорове почуття гумору, будь-які зачатки критичного мислення і повноцінну самоіронію. Руслан не намагається швидко дертися на комедійний Олімп під світлом софітів, вважає за краще методично і вдумливо вирощувати власну зрілу аудиторію.

Стендап з програмою “Свій голос”

«Свій голос» - це не тільки про сприйняття Руслана! Він хоче пробудити цю якість в кожному, хто до неї готовий. Поговоримо на життєві теми зрілої людини, такі буденні, але зрозумілі кожному. Слідувати за мрією, вміти розрізняти корисні і шкідливі обмеження на цьому шляху. Не уникнуть обговорення і проблеми стосунків батьків і молодого покоління, гендерних стереотипів, а також тема, яка так часто служить предметом зацікавлених запитань із залу. Всім же цікаво дізнатися про розуміння сім'ї та шлюбу самим коміком ?!

Щоб потрапити на концерт Руслана Бєлого «Свій голос» в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Безліч цікавих виступів в жанрі стендап в афіші Києва чекають вас на сторінках Контрамарка.

Куди сходити посміятися і поміркувати про життя в Києві? На стендап-шоу зірки комедії Руслана Бєлого!

  1. Відомий артист стендапа
  2. Зрілий і вдумливий гумор
  3. Новий авторський матеріал
Попереднє замовлення