Рус Укр Eng
Горобець, що ричить. Едіт Піаф
28 вересня

Горобець, що ричить. Едіт Піаф

100 грн

Театр «Сузір’я»
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14Б
Вибрати дату

Квитки на "Горобець, що ричить. Едіт Піаф"

Тривалість події — 100 хвилин.
28 вер., субота

Про подію

Жінка-легенда Едіт Піаф

«Народилася, як горобець, жила, як горобчик, померла так само», - так говорив Луї Лепле, автор псевдоніма «Піаф» (що означає французькою мовою відповідну маленьку пташку) легендарної співачки з Франції. Довгим був її шлях до слави, усіяним безліччю пригод, героїзму, труднощів, що перепліталися з любовними взаєминами. Про події, що відбувалися з нею, розповість спектакль одного актора Горобець, що ричить. Едіт Піаф, пропонований увазі глядачів 23 грудня 2018 року в Театрі «Сузір'я». Квитки на нього ви можете замовити на нашому сайті, або ж купити в міських касах.

Факти з біографії

Постановка Київської академічної майстерні театрального мистецтва Сузір'я повідає про француженку, яка підкорила серця багатьох слухачів радянських часів. Вона була ображена долею, починаючи з перших років. Недбайлива мама кинула дворічну дівчинку на своїх батьків, які підпоювали дівчинку вином, щоб та їм не заважала. Люди похилого віку не помічали, що дитя хворіє і нічого не бачить.

Після батько перевіз доньку до своєї матері, але і тут їй не пощастило, адже бабуся доглядала будинок терпимості. Батьки інших дітей не дозволяли спілкуватися з дівчинкою, виступивши проти відвідування нею школи. Зате саме завдяки зусиллям літньої пані Едіт змогла бачити, а перше, на що впав її погляд, були клавіші піаніно. Папі довелося забрати восьмирічного ізгоя виступати разом з собою на вулицях Парижа. Тут вона була помічена майбутнім наставником Луї Лепле, який навчив її сценічним азам.

Але і на цьому складності не закінчилися. Звинувачення у вбивстві, нападки журналістів змінювалися вокальним успіхом. Тепер до звичайної дівчинки повернулася обличчям щастя, вона домоглася популярності, стала виступати з концертними програмами. Війна ж внесла корективи, змусивши виступати і допомагати втікачаючим з полону солдатам.

П'єса в Києві

Багато біографічних епізодів розкрито в спектаклі «Горобець, що ричить. Едіт Піаф». Захоплююча історія, яка не залишить жодного байдужого глядача в залі, створена чудовим дуетом України:

  • режисером-постановником А. Гузіем;
  • артисткою Е. Дудич.

Краса і сила слова, захоплюючі в мить публіку, проносять на одній хвилі крізь усю виставу і дарують неймовірні емоції. Моновистава-сповідь в Києві сподобається кожному, з цього потрібно вже зараз купити або замовити квитки на нього. Ціна складає всього 100 грн.

Попереднє замовлення