Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Самый смешной STAND UP
12 березня 2021

Самый смешной STAND UP

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1000-1700 грн

Chalet Equides Club
Новообухівське шосе, с. Лісники, вул. Вишнева, 36 (Київська обл.)

Про подію

«Найсмішніший Stand Up» в Києві!

12 березня 2021 року в Chalet Equides Club зустрічайте шоу гумору «Найсмішніший Stand Up» в Києві, від творчого об'єднання «COMEDY SPACE»! Найкращі жарти, найвідоміші коміки і 100% сміху на будь-яку тему: життя, проблеми, відносини і імпровізація з глядачами в залі - заряд позитивних емоцій, нестримної енергії і весняного настрою вам гарантовано! У нас ви забудете про проблеми і отримаєте тільки хороші новини. А наша команда професійних гумористів говорить сама за себе. 

Шоу справжнього гумору

  • Макс Вишинський - перший з українських стендаперів, до якого прийшов на концерт повний зал в МЦКМ «Жовтневий Палац». Найулюбленіша тема для жартів - проблеми у відносинах. При цьому, у самого проблем з відносинами немає. Неодноразовий переможець шоу «Розсміши коміка»
  • Микита Шевчук - встигає брати участь в шоу «Гуднайт Клаб» і вести ранкові ефіри на радіо Хіт-ФМ. Народився в Одесі, там же придбав харизму і вміння говорити про правду життя так, щоб було смішно.
  • Бекір Мамедієв- кримський татарин і житель Києва. Переможець шоу «Розсміши коміка» і учасник шоу «Гуднайт Клаб». Дуже смішний і  затребуваний комік на українській сцені.
  • Максим Коновал - приїхав з Білорусі до Києва і не може у  поїхати вже 10 років. За цей час переміг у «Стендап шоу» на Новому каналі та шоу «Розсміши коміка» на каналі 1 + 1.
  • Анатолій Анатоліч - автор і продюсер програми "Зе Інтерв'юер", ведучий  на радіо і телебаченні.
  • Настя Дерська - найвідвертіша і безкомпромісна стендап-комікесса України, яка дає бій стереотипам, переможниця масштабних стендап-фестивалів, учасниця «Гуднайт Клаб» на «1 + 1»
  • Ірина Сопонару -актриса і комікесса. Все встигає. Учасниця шоу "Жіночий Квартал", "Одного разу під Полтавою», «Ліга Сміху» в складі команди «Вінницькі», ведуча «ЧістоNews» на 1 + 1.

Спеціально запрошений гість Володимир Остапчук - відомий телеведучий і шоумен.

Щоб потрапити на «Найсмішніший Stand Up» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 1000 до 1700 гривень, ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де посміятися з друзями в Києві? На концерті «Найсмішніший Stand Up»! 

  1. Кращі коміки і жарти
  2. Можливість відмінно провести вечір
  3. Расслабляюча атмосфера
Попереднє замовлення