Рус Укр Eng
Серце боксера

Серце боксера

23 грудня - 27 лютого
Усього подій: 6
Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)

Квитки на "Серце боксера"

Тривалість події — 120 хвилин.
23 груд., неділя
03 січ., четвер
13 січ., неділя
22 січ., вівторок
01 лют., пʼятниця
27 лют., середа

Про подію

Серце Боксера повідає про історію хулігана і мудрого боксера


Театр російської драми ім. Лесі Українки - місце, де знайдуться спектаклі на будь-який смак і вік. Історія «Серце Боксера» - це розповідь про те, як 2 особи можуть вплинути один на одного і повністю змінити своє життя. По один бік барикади - хуліган з кримінальним минулим Йойо, по іншу - мудрий чоловік Лео, який в минулому був успішним боксером. Відвідати спектакль у Києві можна в грудні 2018 і січні 2019 г. Для цього потрібно лише вибрати дату, місця і купити квитки.

Драматична п'єса - тільки про спорт або більше про почуття?

Спорт в п'єсі зачіпається дуже акуратно, і це швидше другорядна лінія сюжету. У центр розповіді хлопець, який після скоєння кримінального вчинку відпрацьовує покарання в будинку для літніх людей. І в один з днів він просто заходить пофарбувати кімнату, а зустрічається зі своїм майбутнім духовним наставником і неймовірно важливою людиною в своєму житті. У минулому це зірка боксерського мистецтва і справжній цінитель того, що має.

У процесі спілкування Йойо поступово замислюється про важливі аспекти життя і шукає відповіді на питання:

  • а для чого він живе;
  • а що буде далі;
  • а навіщо було красти мопед;
  • а чи правий все-таки Лев;
  • а як знайти своє призначення;
  • а що зробити зараз, щоб в майбутньому було ще краще, ін.

У ролі забіяки буде Олександр Соколенко, який прекрасно себе проявив в інших п'єсах: «Ціна», «Антігона», «Ворог народу», «Чарівник Смарагдового міста». Партнер по сцені - Ілля Пономаренко - справжній майстер перевтілень з доброго чарівника в злого тигра або мудрого наставника. А режисером-постановником є ​​Дмитро Морозов, відомий курируванням постановки «Снігова Королева».

У постановці не так багато декорацій, і вони будуть простими і звичними, але від того історія стає ще ближче, ще знайоміше, ще душевніше. Щоб відвідати спектакль в Києві, не забудьте замовити квитки не тільки собі, а й друзям або родичам. На такі заходи краще ходити з близькими людьми.

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99