Рус Укр Eng
Категорії Інформація
29 лютого

Sergei Tabunshchik Quartet - Miracle Now

Ціна: 400 грн

32 JazzClub
м. Київ, вул. Воздвиженська, 32
Купити квиток

Квитки на "Sergei Tabunshchik Quartet - Miracle Now"

Тривалість події — 90 хвилин.
29 лют., субота

Про подію

Хто грає?

  • Сергій Табунщик – барабани
  • Марина Юрасова - вокал
  • Ілля Єресько – рояль
  • Сергій Клюєнко – контрабас

Що грають?

Програму Miracle Now, що складається з авторських пісень Сергій Табунщика в стилі ECM-джаз. Абревіатура розшифровується як Edition Of Contemporary Music. Нею позначають фірмове звучання Чіка Коріа, Кіта Джаретта, Пета Метені та інших артистів німецького лейблу ECM Records, що з`явився наприкінці 60-х.

Що треба знати про музикантів?

Сергій Табунщик – барабанник та композитор. Записав близько десяти альбомів. Співпрацював із Ігорем Закусом, Юрієм Шепетою, Олексієм Боголюбовим, Сергієм Овсянніковим, Олегом Пашковським.

Вокалістка Марина Юрасова найбільше відома за проектом Млада, в якому поєднує джаз і український фольк. Очолює власний квартет, де грає авторський матеріал та кавери на відомі джазові хіти.

Піаніст Ілля Єресько співпрацює із Аліком Фантаєвим, Схід Side, Квартетом Гьотца Грюнберга, Disclocados та іншими. Захоплюється кубинським джазом.

Контрабасист Сергій Клюєнко співпрацює з Наталією Лебедєвою, Іллею Єресько, Іваном Рибанчуком та іншими. Виступав на Alfa Jazz Fest у Львові. Регулярно бере участь у джем-сейшнах.

Попереднє замовлення