Категорії Інформація
Каси Додати подію
Сергій Жадан
25 травня 2024

Сергій Жадан

Ціна: 240-640 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
240-640 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Сергій Жадан"

Тривалість події — 80 хвилин.
25 трав., субота

Про подію

 

Мабуть, немає в Україні людей, які б не знали, хто такий Сергій Жадан. Народився в Луганській области, один з найвидатніших письменників та поетів пострадянської епохи. Він так віртуозно вживає розмовну та нецензурну лексику в своєму мистецтві, що кожен може відчути рядки Сергія Жадана як свої думки.

25 травня майстер українського слова запросить всіх шанувальників до київського Палацу Спорту для створення неперевершеної історії. Мета – зібрати 8000 читачів, створивши унікальний момент в історії української літератури. Приєднуйтесь до нас, щоб разом довести, що українці читають, а українська поезія має свою сильну аудиторію та вагому роль.

Не пропустіть неповторний вечір, який об'єднає нас у відчутті гармонії та поетичної краси. Цей захід – це шанс внести свій внесок в благодійність та підтримати наших захисників. Увесь прибуток від квитків буде переданий на потреби тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Приходьте та долучайтеся до вечора, де поезія стає силою єднання та підтримки. "Усі вірші" буде незабутнім кроком у світ поетичної магії, і у вас є шанс стати його частиною.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код