Арт-центр «CLOSER»
Усього вистав 0

Арт-центр CLOSER - новий крок до мистецтва

CLOSER - це унікальне креативне простір в центрі Києва, що відкрилося в 2013-му. Його концепція починалася з антікафе для вечірок, яке поступово переросло в популярне місце зустрічі творчих людей. Тут можна поспілкуватися з однодумцями, послухати сучасну європейську музику і відкрити для себе безліч нових проявів мистецтва.

Що тут цікавого?

Арт-центр має унікальне, ні з чим не порівнянне оформлення. Легкий мінімалізм, велика кількість дерев'яних деталей і різнопланової меблів дозволяють створити комфортну атмосферу, при цьому будь-який відвідувач завжди знайде собі вільне місце. Основна частина постійних гостей приходить сюди після заходу сонця - саме в цей час починається найцікавіше.
Сьогодні купити квитки в CLOSER хочуть багато, щоб відвідати:

- виставки сучасного мистецтва українських і зарубіжних майстрів;

- концерти європейських виконавців в різних прогресивних напрямках;

- тематичні літературні вечори, лекції та тренінги;

- яскраві техно-вечірки;

- різні творчі фестивалі.

Кожен захід в арт-центрі CLOSER виходить за рамки - тут поєднуються різні жанри і стилі, світло і тінь, музика і тихий шелест довколишнього лісу. Приєднуйтесь і ви, якщо хочете незабутньо провести час, насолодитися чудовою музикою і відкрити для себе багато нового! Ознайомитися з афішею CLOSER 2017 ви зможете на нашому сайті.
© utv

Афіша Арт-центр «CLOSER» в Києві