Ваше місто - Київ?
Кінотеатр "Київська Русь"
Усього подій 0

Кінотеатр "Київська Русь"


Афіша кінотеатру завжди містить тільки популярне кіно, свіжі новинки українського та зарубіжного кінематографу, причому перевага тут віддається картинам розважального характеру. Часом в "Київській Русі" також можна побачити фестивальні стрічки. Сьогодні це єдиний кіномайданчик в локації метро "Лук'янівка", з досить високими стандартами кінопоказу і обслуговування клієнтів, при цьому він цілком заслужив славу порівняно недорогого для Києва кінотеатру.
Затишна атмосфера і широкомасштабні враження
Кінотеатр "Київська русь", що відкрився ще в 1982-му році, володіє найбільшим в нашій країні кінозалом. "Червоний" зал його розрахований на 1192 глядацьких місця, в ньому ж знаходиться і наймасштабніший кіноекран України - площею 26х11 м. Починаючи з 2010 року, тут транслюють стрічки в форматі 3D на проекторі Christie CP2000-XB.
Крім цього, у кінотеатру є й інші цікаві особливості:

  1. В "Блакитному" залі, розрахованому всього на 176 місць, весь одинадцятий ряд складається з місць для закоханих (затишні диванчики).

  2. У закладі також є свій бар, інтерактивні гральні автомати і більярд.

  3. Обидва зали оснащені сучасною акустичною системою Dolby Digital Surround EX.

  4. Заклад має власну автостоянку для відвідувачів.

Звичайні місця в залах оснащені зручними кріслами, зробленими з розрахунком на те, щоб повністю розслабитися і не відволікатися від перегляду, відчуваючи себе, як вдома. В таких негрішно і задрімати, якщо картина раптом виявилося не дуже цікавою.


Поринь у світ кіно з головою

Щоб потрапити на сеанс, ви можете купити квиток на касі кінотеатру, який знаходиться по вул. Артема, 93. Переглянути розклад сеансів, а також заздалегідь замовити квитки на майбутні прем'єри, ви зможете на нашому сайті https://kontramarka.ua. "Київська Русь" заслужено вважається улюбленцем молоді - тут діють постійні знижки з 5-го дня показу для школярів і студентів денної форми навчання.

(c)Utv

 

(044) 223-02-83

ЗАКАЗ ПО ТЕЛЕФОНУ

 

Афіша Кінотеатр "Київська Русь" Києві