Театр «Тысячелетие»
Усього вистав 1
Жажда
05 квітня, 19:00
250-300 грн
Купити квиток

Театр "Тисячоліття"

Молода творча студія влаштувалася в столиці зовсім недавно. У проекті беруть участь студенти та випускники кращих театральних вузів. На цій сцені оживають сюжети найрізноманітніших літературних творів класики та сучасності. Тут можна стати не тільки глядачем дивного спектаклю, а й його учасником - при студії працює майстерня, навчальна акторському мистецтву молоде покоління, дітей та підлітків.

Великий центр сімейного дозвілля

Афіша театру "Тисячоліття" здатна задовольнити потяг до прекрасного будь-якого глядача, незалежно від віку, статі і смакових уподобань. Жанри, формати і стилі постановок настільки різноманітні, що, навіть в 10-й раз побувавши тут, ви захочете знову купити квиток в театр "Тисячоліття".

В його репертуарі можна побачити такі вистави для дітей та дорослих:

  • Інтерактивне уявлення "Капітан Білл і скарби Морський Чарівниці" (за мотивами мультфільму "Пірати! Банда невдах")
  • Комедійний спектакль "Ремонт або реставрація почуттів" (за мотивами п'єси Рея Куні і Джорджа Чемпмена "Ліжко, леді і джентльмени")
  • Постановка "Спляча красуня" (за мотивами історії Шарля Перро)
  • Лірична комедія "Метелики вільні" (за сюжетом Леонарда Герш "Ці вільні метелики")
  • Інтерактивне уявлення "Неймовірні пригоди Аліси" (за мотивами казок Льюїса Керролла)
  • Трагікомедія "Арахна" (за мотивами п'єси-концерту "Оркестр" Жана Ануйя)

Сюди можна прийти в тихий суботній вечір, щоб розслабитися, позбутися від зайвих думок і зануритися в сюжет захоплюючої історії. Або ж влаштувати свято для своїх дітей, привівши їх на казкову постановку, в якій вони зможуть взяти участь самі. Залишайтеся з нашою афішею, щоб дізнаватися про всі цікаві події в театрі "Тисячоліття".

© utv

Афіша Театр «Тысячелетие» в Києві