Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Скриптоніт 16+
10 жовтня 2020 - 15 травня 2021

Скриптоніт 16+

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 850-2800 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

Шановні гості!

На жаль, ми вимушені перенести концерт “Скриптонит”, що мав відбутися 10 жовтня, через неможливість проведення цього заходу за наявних карантинних обмежень.

Концерт “Скриптонит” переноситься на 15 травня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну. Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та неможливість проведення заходу з наявними на цей час обмеженнями щодо проведення культурних заходів через карантин, що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.

Згідно із частиною 2 статті 14-1 Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” карантин є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили).

СКРИПТОНИТ в Києві!

15 травня 2021 року у клубі Stereo Plaza (Стереоплаза) в Києві відбудеться концерт одного з найбільш талановитих і непередбачуваних представників реп культури.

Скріптоніт в Стереоплазе

Проте, це сталося, і ми знову можемо почути старий добрий «флоу» Аділя та пісні про хлопців з району, наркотики, гроші і дівчат, які ці гроші дуже люблять. Ймовірно, ця робота стане заключним словом співака у репі, адже нещодавно він створив власний лейбл і взявся за розвиток свого більш танцювального проекту — «Скриптонит». Проте і того, що ним вже зроблено, достатньо аби знайти своє почесне місце в історії російськомовного репу.

Щоб потрапити на концерт Скриптонит в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 700 до 950 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти відпочити в Києві? На концерт Скриптонит!

 1. Ви почуєте наживо Скріптоніта
 2. Побачите концерт одного з найбільш талановитих та харизматичних реп виконавців
 3. Можливо в останнє побуваєте на виступі Скриптонита, який виконує реп

Скриптонит пісні:

 • Привычка
 • Москва любит…
 • Ок, ок
 • Колеса
 • Похвастаться
 • Выходные
 • Витамин
 • Танцуй сама
Попереднє замовлення