Категорії Інформація
Каси Додати подію
12 березня 2024

ШО СІ ТРАFFИЛО?

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Будинок офіцерів Збройних сил України
вул. М.Грушевського, 30/1

Про подію

ШО СІ ТРАFFИЛО? - яскравий, сценічний, сповнений соковитого гумору твір. За формою і жанром — це сучасний фарс і буфонада безпосередньо пов'язані з традицією комедії дель арте, з характерною імпровізаційністю, відмовою від психологізму, поєднання реальності та фантастики, гротесковості і високого ритму, з використанням музики і пісень. За змістом — це своєрідне розслідування загадкової смерті людини, котра «випадково випала з вікна» поліцейського відділка за дивних обставин.

Це твір про владу мистецтва над людьми, адже сила справжнього мистецтва завжди приходила порятунком на допомогу людині у найсуворіші часи. Найсильніше мистецтво діє на наш внутрішній психологічний стан. Співучасть глядача саме у театральному мистецтві допомагає зняти напругу, стрес, вивільнитися від тривоги, позбутися депресії, гармонізувати внутрішній світ, допомогти відновити душевну рівновагу, що є особливо важливим у теперішній період війни.

Метою цього твору є спонукати людину побачити сенс власного життя і своє місце у ньому, навчитися дивитися на життєві ситуації з різних сторін, розвинути самоаналіз, розуміння власних мотивів, цінностей та стратегій поведінки, вирішити внутрішні конфлікти та розкрити власний творчий потенціал.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код