Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Сплин & Мумий Тролль
11 червня 2022

Сплин & Мумий Тролль

Ціна: 900 - 4950 грн

НСК «Олімпійський»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55

Замовити квитки на "Сплин & Мумий Тролль"

11 черв., субота
18:00
900 - 4950 грн

Про подію

"Сплин" & "Мумий Тролль" у Києві!

11 червня 2022 року на базі НСК “Олімпійський” пройде спільний концерт одразу двох зірок рок-музики “Сплин” & “Мумий Тролль” у Києві. Вони виступлять на столичній сцені в рамках великого шоу “Всі хіти”, щоб порадувати своїх українських фанатів із подвоєною енергією та характерним для обох гуртів неймовірним драйвом. Колективи обіцяють шанувальникам по-справжньому масштабну подію, на кшталт старого доброго рок-н-ролу. Зустрічайте, на вас чекає абсолютно безпрецедентна коллаборація двох дивовижних рок-легенд!

Обидва колективи завжди грали яскраву та впізнавану музику,  яку так цінують їхні великі фан-клуби. Навіть люди, які далекі від світу рок-музики, легко знаходять у їхній творчості щось своє. Особливо молода аудиторія, яка вже значно підросла вслід за своїми кумирами

Концерт "Всі хіти" в НСК "Олімпійський"

Назва групи Олександра Васильєва, автора більшості текстів і фронтмена, означає стан туги, що затягнувся, нудьги. Воно запозичено з рядків вірша російського поета Сашка Чорного. Характерний почерк “Сплинов” — це переважання сумних мотивів у текстах групи при  загальній завзятості музичної складової

А ось у творчості головного “Мумий Тролля” Іллі Лагутенка зазвичай переважають менш однозначні настрої. Лірика групи витіювата, насичена символізмом та алегоріями, а також грою зі словами. Щоб прорватися до рівня сенсу іноді доводиться докладати певні зусилля, хоча можна просто насолоджуватися вкрадливою манерою виконання. У самій музиці багато затягнутих мелодійних вставок. Щоправда, відвертого забою в піснях колективу теж вистачає. Згадаймо той самий “Владивосток 2000”.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на спільний виступ двох культових рок-гуртів “Сплин” та “Мумий Тролль” у Києві з програмою “Всі хіти”, купуйте квитки заздалегідь на нашому сайті та в касах міста. Багато цікавих концертів в афіші Києва ми регулярно публікуємо на сторінках нашого порталу.

Яку подію просто не можна пропускати влітку у Києві? Приїзд легендарних "Сплин" & "Мумий Тролль"!

  1. Культові рок-колективи
  2. Подвійна доза улюблених хітів
  3. Масштабне незабутнє шоу
Попереднє замовлення