Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
25 січня 2022

Stand-Up в Urban

Ціна: 250 грн

Urban
вул. Саксаганського, 13/42
Купити квиток

Замовити квитки на "Stand-Up в Urban"

Тривалість події — 90 хвилин.
25 січ., вівторок

Про подію

«Stand-Up в Urban»

Якщо ви не знаєте, що робити у вівторок, то приходьте до нас на стендап вечір, де ви вдосталь насмієтесь і накуритесь кальяну

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про нас і про те, що відбувається навколо. На концерті кожен глядач стає частиною стендап-комедії. Коміки щиро діляться своїми думками та емоціями, які нікого не залишать байдужим!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

25 січня, виступають:

  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – самотній вегетаріанець. Колекціонує зйомні квартири та міста. Учасник «Вар'яти шоу» на «Новому каналі».
  • МИКИТА АЛЄКСЄЄВ – 25 років, живе з бабусею. В якийсь момент життя, йому довилось обирати між роботою, кар’єрою і життям з бабусею. І він обрав сім’ю.
  • МАКСИМ ДАВИДЕНКО – молодий комік, якого не тільки приємно але й смішно слухати.
  • БЕКІР МАМЕДІЄВ  –  кримський татарин. Переможець «Розсміши коміка». Резидент «Гуднайт_клаб».

Тривалість програми – 90 хвилин. Шоу-програма представлена українською та російською мовами. Рекомендовано особам від 18 років.

Захід проходить з дотриманням карантинних умов! При собі мати сертифікат вакцинації або результат ПЛР тесту (не більше 72 годин)!

 «Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Попереднє замовлення