Рус Укр Eng
Старий і море
19 червня 2019

Старий і море

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
150-300 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Невелику за обсягом повість «Старий і море» Е. Хемінгуей писав аж 16 років. І отримав за неї Нобелівську премію. Сюжет і фабула повісті безпосередньо пов’язані з біографією автора. Хемінгуей і сам був завзятим рибалкою. Адже тут ціла філософська концепція. Коли на Старика напали акули, він раптом зрозумів, що заплив надто далеко. Переступив ту фатальну межу, переходити яку не слід. Розумій так: людина повинна узгоджувати свої сили і можливості.

Тому наш герой зазнав поразки, хоча рибу все-таки спіймав. При цьому Старий постійно твердить: перемогти людини неможливо. Начебто парадокс. Але справжня філософія життя завжди парадоксальна, як і саме життя. Що своїм геніальним творчим чуттям і вловив Хемінгуей. Тому його погляд на світ завжди сучасний.

У головній ролі Сантьяго, а також Хемінгуея, відомий актор театру і кіно заслужений артист України Анатолій Тихомиров. У 2018 році Україна насолоджувалася його грою в телесеріалі «Школа», де Анатолій зіграв, а точніше створив роль директора школи.

Режисер вистави: заслужений діяч мистецтв України Валентин Слонов.

Попереднє замовлення