Категорії Інформація
Каси Додати подію
Стендап в атласі
21 жовтня 2023

Стендап в атласі

Ціна: 350-1500 грн

Atlas
м. Kиїв, вул. Січових Стрільців, 37/41
Купити квиток
350-1500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Стендап в атласі"

Тривалість події — 120 хвилин.
21 жовт., субота

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «Стендап в Атласі» У КИЄВІ?

Київ – місто, що не знає спокою

Млявість та нудьга – не про столицю. Та як відомо, ті, хто важко працює, також заслуговують на повноцінний релакс. А що може відновити втрачені сили та зарядити позитивом якнайкраще? – Правильно: щирий, невимушений сміх!

З огляду на велику долю імпровізації, постійний вербальний та емоційний контакт із публікою, стендап є одним із найскладніших напрямків у гуморі. Проте глядачі завжди із задоволенням приходять на концерти сучасних коміків та комікес: живі жарти на актуальні теми без табу і обмежень нікого не лишають байдужим. А для когось навчитися сміятися над власними проблемами – нове вміння, що допомагає здолати життєві труднощі.

Прекрасна нагода гарантовано підняти собі настрій та задонатити на ЗСУ.

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський - комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Василь Байдак - популярний український стендап-комік, актор відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хрещений батько унікального персонажа Бубудук.

Лера Мандзюк– прима української стендап-комедії родом із Закарпаття, стендап-комікеса у проекті «Жіночий квартал», коментатор телешоу «Богиня шопінгу», неодноразова переможниця шоу «Розсміши коміка».

Андрій Бережко- переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим 

Фелікс Редька– харизматичний і талановитий комік, автор гучних скетчів про Анатолія Почечуна (народного мера Сум), пародії на Олексія Арестовича та успішного проєкту «Комік плюс історик».

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код