Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
20 січня 2022

СТЕНДАП (зйомка)

Ціна: 200-300 грн

PMHUB
вул. Іоанна Павла II, 5
Купити квиток
200-300 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "СТЕНДАП (зйомка)"

Тривалість події — 90 хвилин.
20 січ., четвер

Про подію

«СТЕНДАП (зйомка)»

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про нас і про те, що відбувається навколо. На концерті кожен глядач стає частиною стендап-комедії. Коміки щиро діляться своїми думками та емоціями, які нікого не залишать байдужим!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це і багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

20 січня, виступають:

  • ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого. Молодий сім’янин, якому за тридцять. Засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency».
  • АНДРІЙ БЕРЕЖКО – переможець «Розсміши коміка» на «1+1», резидент «Гуднайт_клаб» на «1+1», учасник «Сomedy Батл» на «ТНТ».
  • СЛАВА БУ – учасник телевізійного проєкту «Розсміши коміка».
  • СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української літератури та жіноцтва. Філолог, працює в IТ.
  • МАКСИМ ДАВИДЕНКО – молодий комік, якого не тільки приємно але й смішно слухати.
  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – самотній вегетаріанець. Колекціонує зйомні квартири та міста. Учасник «Вар'яти шоу» на «Новому каналі».
  • МИКИТА АЛЄКСЄЄВ – 25 років, живе з бабусею. В якийсь момент життя, йому довилось обирати між роботою, кар’єрою і життям з бабусею. І він обрав сім’ю.

Спонсор зйомки – ТМ «Воздух».

Тривалість програми – 90 хвилин. Шоу-програма представлена українською та російською мовами. Рекомендовано особам від 18 років.

Захід проходить з дотриманням карантинних умов! При собі мати сертифікат вакцинації або результат ПЛР тесту (не більше 72 годин)!

 «Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Попереднє замовлення