Категорії Інформація
Каси Додати подію
Степан Гіга. Золоті Хіти
28 лютого 2023

Степан Гіга. Золоті Хіти

Ціна: 550-1190 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
550-1190 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Степан Гіга. Золоті Хіти"

Тривалість події — 120 хвилин.
28 лют., вівторок

Про подію

Степан Гіга з концертною програмою «Золоті Хіти» тепер у Києві

Нещодавно український співак та народний артист Степан Гіга разом зі своєю творчою командою гастролював Європою, презентуючи нову програму «Золоті Хіти» та співав задля Перемоги. Тепер 28 лютого шанувальникам Києва потрібно приготуватися, бо саме в цей день співак виступить у Жовтневому Палаці.

Цей концерт – це можливість ще раз доторкнутися до творчості митця, заспівати разом з ним ті пісні, які співає декілька поколінь. «Біла вуаль», «Пробач», «Остання ніч» та багато інших треків лунатимуть зі сцени театру.

Ласкаво запрошуємо вже зараз придбати квитки, щоб точно не пропустити подію. А для тих, хто хоче урізноманітнити своє життя, пропонуємо подивитися й інші заходи Жовтневого Палацу.

Що пропонує вам програма «Золоті хіти»

З судячи з назви, зрозуміло, що співак планує виконати ті треки, що запам’яталися й полюбилися найбільше. Але це ще зовсім не все – вас здивує різноманіття програми.

Крім голосу Степана Гіги та гурту «Друзі мої» ви почуєте талановитих нащадків – STEVE G (Степан Гіга-молодший) та Квітослава Гіга. В їх репертуарі також багато чудових українських пісень й ви їх неодмінно послухаєте.

Разом з ними на сцені виступить Гриць Драпак, артист розмовного жанру. Саме він подарує вам дотепні жарти.

Приходьте, буде дуже весело та по-сімейному затишно!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код