Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Stephen Ridley (Киев)
08 квітня 2022

Stephen Ridley (Киев)

Ціна: 450 - 2400 грн

Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ»
м. Київ, пр-т Перемоги, 37

Замовити квитки на "Stephen Ridley (Киев)"

08 квіт., пʼятниця
19:00
450 - 2400 грн

Про подію

Неймовірний британський виконавець Стівен Рідлі – вперше у Києві

23 вересня у Києві відбудеться концерт неповторного Стівена Рідлі, ексцентричного виконавця, який з перших акордів вражає експресією,  зухвалою відвертістю та щирістю композицій.

Бездоганна мускулінна зовнішність, чарівна посмішка, витонченість манер британського денді лише підсилюють неймовірний талант віртуозного піаніста та чуттєвого співака, чий голос полонить найвибагливішу публіку.

М’який мікс блюзу, ритм-н-блюзу і джазу абсолютно заворожують: Стівен Рідлі створює нову реальність, в яку цілком поринає разом із слухачами.

STEPHEN RIDLEY з концертом в Жовтневий палац

Ніхто не може передбачити, який сплеск емоцій на них чекає після кожної зустрічі із Стівеном Рідлі. Його вуличні виступи – на межі безумства. І це не дивно: надзвичайно талановитий виконавець, який з відзнакою закінчив Даремський Університет за спеціальністю філософія, політологія та економіка, відкрив широкому загалу свій внутрішній світ і відразу знайшов полонив захоплену аудиторію.

Неординарне явище в культурному житті Києва – концерт британського виконавця Стівена Рідлі, презентацiя альбома– відбудеться 14 жовтня 2020 року, о 19.00, Жовтневий палац. Безумовно, це буде незабутній надихаючий вечір для усієї сім’ї.

Попереднє замовлення