Рус Укр Eng
СУПЕРГУД-Триб'ют групи Ленінград. Hangover Party
01 січня 2019

СУПЕРГУД-Триб'ют групи Ленінград. Hangover Party

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
125-200 грн

Docker Pub
м. Київ, вул. Богатирська, 25

Про подію

Новорічний подарунок від групи Супергуд

Їх творчість не дозволяють слухати дітям через незвичайності і ненормативної лексики. Вони не вибирають виразів і, не соромлячись, співають в очі все, що думають. Ритмічні мелодії провокують на неймовірні танцювальні рухи навіть чоловіків. Тільки вони зможуть змусити ноги йти в танок після безсонної, сповнене пригод новорічної ночі.

Новий рік триває в компанії веселих, неабияких пісень креативної легендарної команди Ленінград. 1 січня 2019 року в Docker Pub в Києві відбудеться концерт групи Супергуд триб'юту пітерського колективу, який прославився матерними композиціями з алкогольно-побутової тематикою далеко за межами Російської Федерації. Чимало шанувальників творчості настільки неординарною групи є і в Україні.

Трохи фактів

Створена близько 20 років тому під керівництвом Ігоря Вдовіна (незабаром покинув команду) і Сергія Шнурова група завоювала слухача ексклюзивними текстами, оригінальною подачею пісень, використанням безлічі музичних інструментів при програванні мелодій. В їхньому арсеналі гра не тільки на гітарі, а й на саксофоні, трубі, тубі, тромбоні, саксгорн. Склад колективу змінювався, змінювалися солісти. Зараз вокал виконує 4 красивих дівчат разом зі Шнуром. Вони збирають публіку по 65 тисяч чоловік. Творіння «Ленінграда» відомі, мабуть, кожному:

  • Давай-давай
  • Зірка рок-н-рола
  • День народження
  • Новый Рік – 2000
  • По бабам
  • Сама улюблена
  • Кандидат
  • Путін.

Пісня ж «Експонат», кліп на яку не переглянув тільки ледачий, набрала безліч лайків і переглядів в Ю-Туб.

Де купити квиток на захід у Києві

Продовжуючи новорічне свято в такій обстановці, з'явиться азарт і бажання, не дивлячись на попередні подвиги, потанцювати і повеселитися від душі. Хороший, бадьорий настрій з групою «Ленінград» гарантовано. Не пропустіть цікаве дійство, замовляйте місця онлайн на Контрамарка вже зараз, адже ціни на квитки зараз всього лише від 125 грн., А з наближенням заповітної дати вони можуть стати дорожче. Подаруйте собі чудовий, ексклюзивний відпочинок.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99