Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
22 жовтня 2020

The best of Hans Zimmer

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 230-750 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

THE BEST OF HANS ZIMMER в Києві!

У зв’язку з діючими карантинними обмеженнями щодо проведення масових заходів, повідомляємо Вас про перенесення концерту The Best of Hans Zimmer з Будинку офіцерів до Жовтневого палацу.

Дата незмінна - 22 жовтня 2020 року. Початок концерту о 19:30!

Місце проведення: МЦКМ Жовтневий палац (м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1.)

Всі придбані квитки Є ДІЙСНИМИ!

22 жовтня  2020 року Жовтневому плаці  Києві відбудеться концерт «The Best of Hans Zimmer» у виконанні Національного академічного духового оркестру України. Ханс Циммер -  неймовірний сучасний композитор, чиї саундтреки давно стали візитівкою кращих голлівудських фільмів. Якщо ви навіть не знали це ім’я, ви легко згадаєте музичну тему з кінофільму “Пірати Карибського моря” або “Шерлок Холмс”. Надбання Ханса Циммера надзвичайно велике, тому цього вечора прозвучать тільки його найкращі композиції, які будуть супроводжуватись видовищним відео.

Концерт “Ханс Циммер. Найкраще”

Виконання мелодій буде доповнюватись відеофрагментами з улюблених фільмів. Епічна та глибока музика з перших нот занурить глядачів у світ масштабних голлівудських кіноісторій і зробить їх співучасниками всіх карколомних сюжетів. Адже сьогодні не можна уявити жодне культове кіно без культового саундтреку і Ханс Циммер справжній майстер своєї справи.

Щоб потрапити на концерт “Ханс Циммер. Найкраще” («The Best of Hans Zimmer») в Києві,  купуйте квитки на нашому сайті та в усіх касах міста. Ціна квитків від 200 до 750 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Заміна придбаних квитків (Будинок офіцерів) відбуватиметься шляхом їх обміну перед концертом у Жовтневому Палаці, відповідно до цінової категорії ( як правило - вищої категорії!!) та згідно правил соціальної дистанції (у "шаховому" порядку).

Нагадуємо, що глядачі обов’язково повинні мати маски!

Дякуємо за розуміння та чекаємо на вас!

Де послухати кращі саундтреки до кінофільмів в Києві? На концерті The Best of Hans Zimmer!

У програмі саундтреки до фільмів:

  • “Пірати Карибського моря”
  • “Шерлок Холмс”
  • “Король Лев”
  • “Гладіатор”
  • “Код да Вінчі”
  • “Інтерстеллар”
  • “Темний лицар”
Попереднє замовлення