Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
18 червня 2022

The HARDKISS. Десять

Ціна: 490 - 2590 грн

НСК «Олімпійський»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55
Купити квиток
490 - 2590 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "The HARDKISS. Десять"

Тривалість події — 120 хвилин.
18 черв., субота
20:00
490 - 2590 грн
Купити квиток

Про подію

The HARDKISS в Києві!

18 червня  2022  року в НСК «Олімпійський» відбудеться концерт «Десять» гурту The HARDKISS в Києві на честь десятиліття творчої діяльності колективу. Як не дивно, саме стільки часу пісні гурту супроводжують українців у самих різних ситуаціях, надають слухачам наснаги та натхнення. Як зазначила вокаліста Юлія Саніна, ця музика об'єднує дуже різних людей і всі ці історії прозвучать під час ювілейного концерту.

«У це складно повірити, але The HARDKISS вже десять років, – розповідає Юлія Саніна. – Вже десять років пісні гурту стають саундтреками найрізноманітніших моментів життя багатьох людей. Вони допомагають пережити труднощі, супроводжують радощі та успіхи, просто надихають і надають сил. Як же часто ми чуємо такі історії від слухачів. Усі ці саундтреки прозвучать влітку 2022-го на НСК «Олімпійський». Ми об'єднаємо всіх своїх друзів з такими різними історіями. Тих, хто любить драйвовий Hard, і тих, хто обожнює ніжний Kiss».

Ювілейний концерт «Десять»

Під час шоу “Десять” прозвучать пісні з нової платівки та улюблені хіти The HARDKISS, створені за весь час існування гурту, адже музика була завжди у центрі уваги кожного виступу команди.

«Хочу відзначити, музика залишиться найважливішим елементом шоу, – розповідає Вал Бебко. – Ми обов'язково зіграємо пісні з нового альбому "Жива і не залізна". Але головний акцент зробимо на піснях, які вже стали улюбленими хітами слухачів за десять років».

За режисуру  шоу відповідає команда TRI.Direction. Технічний партнер  компанія Alight. Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт  «Десять» гурту The HARDKISS в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Який головний концерт літа в Києві? Концерт «Десять» гурту The HARDKISS!

 1. Всі хіти за десять років
 2. Справжній драйв великого концерту
 3. Шоу європейського рівня 

Пісні The Hardkiss

 • Журавлі
 • Коханці
 • Хто, як не ти
 • Кораблі
 • Прірва
 • Мелодія
 • Серце
 • Антарктида
Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код