Категорії Інформація
Каси Додати подію
30 листопада 2023

The Impressions Jazz Quintet "Український джаз"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 350-600 грн

October Hall (Малий зал Жовтневого Палацу)
вул. Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

«Two Sides Of Every Story» - це дебютний альбом музичного проєкту “The Impressions Jazz Quintet” на теренах українського музичного світу. Це історія про те, як хіти світового джазу можуть звучати українською, набуваючи нового сенсу, адже кожна історія має свої дві грані. 

Джазовий квінтет “Impressions” заснували відомі українські музиканти, що поставили перед собою мету популяризувати світову музичнуджазовукультуру в Україні, українську – в світі. У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та польською мовами в авторських аранжуваннях учасників групи Денніса Аду (труба) та Олександра Малишева (фортепіано). Це, зокрема, такі відомі пісні, як «CheektoCheek» («Ніби в небі»), «BlueSkies» («Навесні»), а також «CryMe a River» («Сльози рікою») у перекладі співака та культурного менеджера Юрія Гнатковського. 

«Львівський ФренкСінатра» – так неформально називають соліста “The Impressions Jazz Quintet” всі, хто чув голос Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків Львова. Особливою несподіванкою для слухачів стане музична зустріч з Деннісом Аду – одним із найбільш яскравихджазових бенд-лідерів та безсумнівно найвідомішим джазовим трубачем України. На контрабасі граєвидатний українськийджазменМикола Кістеньов, який також співпрацює з низкою відомих виконавців, зокрема у складі гуртів «Pianoбой» та «UrbanGypsy». Слухачі платівки «Two Sides Of Every Story» зможуть насолодитися віртуозним та творчим звучанням фортепіано маестро Олександра Малишева. На барабанах граєЯрослав Борис – один із найбільш перспективних барабанщиків України, який неодноразово співпрацював з такими зірковими проєктами, як «Гайтана», «Ірина Білик» а також «Інґрід Артур».

У цей непростий для всіх українців час проєкт“TheImpressionsJazzQuintet” не залишається осторонь. Своєю творчістю музиканти хочуть підтримати культурний та музичний фронт України та “made in Ukraine” у музичному світі джазу. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни. Адже джаз – це музика свободи, музика вільних людей. А український джаз – це свобода в квадраті.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код