Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
29 березня 2022

THE WALL. ROCK OPERA

Ціна: 999-2999 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
999-2999 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "THE WALL. ROCK OPERA"

29 бер., вівторок

Про подію

THE WALL - OPERA ROCK

«У той момент, коли стіна впала, усі глядачі аплодували стоячи.

Судячи з прийому, ця рок-опера залишиться з нами надовго»

RollingStone

29 березня 2022 року у Палаці «Україна» відбудеться рок – опера THE WALL.

THE WALL – OPERA ROCK – це шоу від City Lights Entertainment, створене у 2019 році та присвячене 40-річчю альбому Pink Floyd «The Wall». THE WALL – OPERA ROCK – це ні в якому разі не триб'ют-шоу. Ідея полягала у відтворенні міфічного твору, поєднуючи сучасний балет із живим виконанням.

Використовуючи змішану техніку, шоу дає публіці новий досвід, прославляючи музику Pink Floyd. Танцюристи, гурт та співаки під керівництвом французького хореографа Йохана Нуса представляють неймовірне шоу «Pink Floyd – The Wall – Opera-Rock»! Музичний супровід гурту та співаки з Великобританії, танцюристи та солісти Ars Lyrica – Talent d’Argile Ballet під керівництвом іменитого хореографа, на рахунку якого різні проекти від Парижа до Лас-Вегаса – все це забезпечить незабутній вечір та занурення у творчість улюбленої рок-групи.

The Wall - Opera Rock - 4 солісти, 6 музикантів, 10 танцюристів на сцені разом з різними візуальними ефектами створять унікальну та захоплюючу історію епічного альбому The Wall.

Британська рок-група Pink Floyd стала справжнім музичним явищем ХХ століття. Колектив прославився тривалими треками, об'єднаними в тематичні сюїти піснями, експериментами зі звуком, філософською лірикою, креативними обкладинками платівок та грандіозними концертними шоу.

Окремо в лінійці альбомів Pink Floyd стоїть одинадцятий - The Wall. По-перше, він вийшов двома дисках. По-друге, це останній альбом, записаний у так званому класичному складі Pink Floyd: Девід Гілмор, Роджер Уотерс, Нік Мейсон та Річард Райт. «The Wall» став одним із найуспішніших комерційних альбомів 1980 року, а вже через два роки режисер Алан Паркер зняв на його основі фільм «Стіна». Головну роль у картині зіграв Боб Гелдоф.

Альбом The Wall сам по собі схожий на рок-оперу. Головний герой на ім'я Пінк з дитинства захищає себе від суспільства. Все почалося зі смерті батька. Хлопчика цькують у школі. Деспотична мати лише посилює психологічні проблеми дитини. Ставши дорослим, Пінк одружується, але його шлюб зазнає краху. Все це призводить до його добровільної самоізоляції. Хто ж знав, що за 40 років після виходу цього альбому слово «самоізоляція» наб'є оскому усьому світу.

Не дивно, що за цим сюжетом у підсумку й поставили рок-оперу The Wall, яку можна буде побачити у Києві 29 березня 2022 року. Тут стіна – головний символ відчуження героя-одинака. Глядачі рок-опери "The Wall" у Києві почують "Another Brick In The Wall, Part 2", "Comfortably Numb", "Hey You" та інші композиції, які занурять їх у творчість великого рок-гурту.

Попереднє замовлення