Категорії Інформація
Каси Додати подію
ТНМК
15 грудня 2022

ТНМК

Ціна: 590-1390 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
590-1390 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ТНМК"

Тривалість події — 150 хвилин.
15 груд., четвер

Про подію

ТНМК зіграють концерт у Києві вже в грудні

Ви ще пам’ятаєте пісні альбому «Нєформат» від  «Танків»? Не сумніваємося, що хоч одну пісню ви точно знаєте! А якщо так, приготуйтеся до шаленого концерту 15 грудня у місті Київ на честь річниці випуску цього альбому та співати такі пісні, як:

  • «Восени»;
  • «ПоRAPалося серце»; 
  • «Люба Люба»;
  • та інші.

Двіж відбудеться за локацією «Жовтневий палац». Квитки на цей концерт можна придбати просто зараз на цій сторінці. Також не забудь подивитися афішу концертів у Києві, які відбудуться у Києві найближчим часом.  

«Ділі» приєднується до події

Гурт ТНМК виконає свій дивовижний альбом, який став справжньою класикою українського еклектичного хіп-хопу та навіть його родоначальником, у золотому складі. А це значить, що до події долучається славетний «Ділі»  (Едуард Приступа), який покинув «Танок» у 2004 році.

Це буде дійсно незабутній концерт в якому ви відчуєте автентичність звуку та голосу, а також почуєте  багату складову альбому – джаз-реп, реґі,  фанк у поєднанні з українськими народними співами та веселощами.

Просто зараз купуй білет на подію собі та другу, щоб відтворити у своїй пам’яті прекрасне минуле та зарядитися енергією життя на майбутнє!  

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код