Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
10 вересня 2020

Толік-молочар

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-990 грн

Будинок офіцерів Збройних сил України
м. Київ, вул. М.Грушевського, 30/1

Про подію

Толік-молочар в Києві

Помітною подією цієї театральної зими стала прем’єра вистави «Толік-молочар» за мотивами класичних оповідань Шолом-Алейхема.

Міжнародна команда на чолі з ірландським режисером Оуеном Ліндсі представляє абсолютно нову версію пригод легендарного мудреця Тев’є. Жанр п’єси, що її спеціально написав український драматург Максим Курочкін - трагікомедія, дію перенесено у травень 1986-го. Як і в оригінальних оповіданнях, події відбуваються в Боярці, що під Києвом. Саме у цьому колишньому «дачному містечку» розгортається драма двох сімей, що тільки навчаються мислити себе українцями та євреями, а не «радянськими людьми». Кохання на тлі Чорнобильської катастрофи, сни, переплетені з реальністю, містика, таємниці, легка іронічність та своєрідний гумор свідків останніх днів епохи...

Головна роль у несподіваному та сенсаційному зірковому ансамблі (Руслана Писанка, Дар’я Волга, Остап Ступка, Борислав Береза, Дмитро Ступка, Інна Булботько та Оксана Данілова - Мерешкіна) дісталася популярному українському телеведучому Олексію Суханову, що останнім часом неодноразово із блиском підтверджував свої акторські амбіції. Його Толік - відкриття, відвертість та образ, сповнений надії та болю. Цікаво, що режисер вистави вперше дізнався про історію знаменитого молочара під час навчання в Університеті Окланду (Нова Зеландія). Саме там Оуен Ліндсі випадково побачив запис із Богданом Ступкою у ролі Тев’є. Потрясіння від неперевершеної гри Ступки спровокувало пристрасний інтерес англійця до України, її давньої та сучасної історії. Тож не дивно, що він із захватом прийняв пропозицію українських продюсерів. Склад продюсерської команди об’єднався навколо назрілої ідеї подарувати киянам «антрепризу здорової людини». Виставу представляє компанія IN Aviva на чолі з Іриною Вратарьовою, Дарією Волгою та Наталією Березою.

Попереднє замовлення