Тото Кутуньо

Тото Кутуньо

27 листопада
понеділок, 19:00
Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
800-4500 грн
Купити квиток
До події залишилося
3 дні
0 годин
29 хвилин
Тото Кутуньо
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 27 листопада
Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
Про шоу

Легендарний Тото Кутуньо в Києві

Справжній магістр магії в сфері завоювання жіночих сердець і відданості шанувальників, володар надзвичайно чарівного і мелодійного голосу — Тото Кутуньо, і він приїжджає до Києва в Палац «Україна» 27-го листопада. Музика цілої епохи, спогади кількох поколінь і пісні, що заслуховуються досі — все це чекає на вас, якщо купити квитки на концерт італійської легенди, метра поп-музики і людини, без якої важко уявити минулі десятиліття. Так дозволимо ж йому заспівати, адже він справжній італієць, а нам залишається тільки насолоджуватися нескінченністю його таланту і умінь.

Пригоди італійця в Києві

Щоразу приїжджаючи до Києва з концертом Тото Кутуньо влаштовує не тільки музичне шоу, але і вкрай охоче спілкується з глядачами, кличе на сцену, дарує подарунки і бере на руки красивих дам.

Сам він, якось попросив на концерті обійняти своїх других половинок, а потім, здивовано вимовив: «як багато у вас самотніх дівчат» і навіть знайшов наречену своєму синові, але чи знають наречений і суджена про це, це, звичайно, питання, але все ж.

Жвавий італієць закохався в нашу публіку ще з перших приїздів, адже йому ніде не робили настільки теплих прийомів, як у нас і він вирішив відповідати своїм фанатам з Києва взаємністю. Так що, на концерті варто чекати теплої атмосфери взаємної любові і живого спілкування з легендою, а кому-то перепаде і поцілунок, а може і особистий подарунок від Тото.

Концерт Кутуньо вже в листопаді, а ось, що б не випускати інших музичних подій в житті міста, заходите на афішу.

© utn

Читати далі
DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню:

Тото Кутуньо понеділок 27 листопада 19:00