Про подію
Станіславський, Чехов і «Три сестри»
У театрі драми і комедії вашій увазі надається п’єса Антона Павловича, яка була написана ще в далекому 1900-му році, і першим критиком її, як і редактором, став сам Станіславський. Сам же твір був інноваційним в ті часи, а нині є еталоном театральної драми.
Приходьте на постановку Едуарда Митницького, людини, що завоювала визнання вже в усьому світі і тому, якщо вже переглядати «Три сестри», то саме в його версії. Купити квитки на виставу в києвскькому театрі драми та комедії можна вже зараз, онлайн. Там на вас чекатимуть кращі театрали країни, заслуженні артисти України, такі як Самін, Жураковська, Самаєва та інші.
«Водевіль, я хотів водевіль»
Саме так сказав Чехов про свою п’єсу Соловйову, але вже було пізно. Режисер і актори сприйняли її як драму, слухачі плакали, а Антон Павлович змирився, хоч так і не поборов своєї збентеженності з цього приводу. А в загалом, стиль Чехова тоді був сприйнятий в штики, твори, де «події» на другому плані, а попереду простецький побут, життя, як воно є. Саме в цьому Чехов знаходив справжнє мистецтво і його прийняли глядачі, а це найкраща оцінка і похвала драматургу. Приходьте на п’єсу, відвідуйте театр і не пропускайте вистав за допомогою нашої афіші.