Категорії Інформація
Каси Додати подію
Tribute AC/DC - Band AS/DS and D/C Train
03 грудня 2022

Tribute AC/DC - Band AS/DS and D/C Train

Ціна: 200-300 грн

Докер Паб (Docker Pub)
м. Київ, вул. Богатирська, 25
Купити квиток
200-300 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Tribute AC/DC - Band AS/DS and D/C Train"

Тривалість події — 120 хвилин.
03 груд., субота

Про подію

Tribute AC/DC - Band AS/DS and D/C Train у Києві з благодійним концертом 

Триб'ют-гурт AC/DC вміє електризувати публіку своєю енергією і звуком. І якщо ви фанат року, фанат AC/DC, тоді пропустити концерт гурту 3 грудня в Докер Паб у Києві буде справжнім злочином. 

Ми радимо купити квиток собі чи, можливо, у подарунок просто зараз на цій сторінці, оскільки в міру наближення дати виступу, ціна на концерт буде тільки зростати. Тому зараз найвигідніша угода! 

Концерт на честь 3 річниці київського фан-клуба AC/DC

У суботній вечір в залі Докер Паб на Богатирській заграють легендарні хіти, що розбурхують не лише кров, а й душу. Адже ASDS&DCTrain збирає вас не просто так в одному місці, вони хочуть об'єднати однодумців і любителів рок-культури й драйву, щоб створити неймовірні атмосферу. 

Крім цього, метою концерту є допомога збройним силам України. Зібрані кошти музики передадуть на підтримку ЗСУ. Так, ця подія стане дійсно потужним енергетичним зарядом не тільки для слухачів. 

Ви можете переглянути й інші концерти, які проводитимуться в Києві в Докер Паб найближчі місяці в розділі "Докер Паб (Docker Pub)". Впевнені, що так ви зможете скласти вдалий календар цікавих заходів для себе.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код