Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст - Adolfo Sebastiani
24 січня 2022

Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст - Adolfo Sebastiani

Ціна: 790-1490 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134
Купити квиток
790-1490 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст - Adolfo Sebastiani"

Тривалість події — 120 хвилин.
24 січ., понеділок

Про подію

Триб'ют-шоу Adriano Celentano в Києві

На майданчику Freedom Hall (Фрідом Хол) пройде краще в світі триб'ют-шоу Adriano Celentano в Києві від офіційного двійника співака Адольфо Себастьяні та групи Lui e gliamici delRe. Музична вистава присвячена італійській легенді кіно і естради, неповторному  і харизматичному Адріано Челентано. Зірка вже довгі роки не з'являється з концертами за межами рідної країни, але це не означає, що ми позбавлені можливості насолодитися його чудовими хітами і чарівністю. Завдяки таланту унікального артиста Adolfo Sebastiani, який настільки віртуозно вміє перевтілюватися на сцені в улюбленця світової публіки, що стає практично ідентичним. 

Триб'ют-концерт італійської зірки

На концерті прозвучать усі знамениті музичні хіти легендарного Adriano Celentano у виконанні найвідомішого в світі триб'ют-колективу Lui e gliamici delRe. Сам маестро, побувавши на одному з виступів групи з Адольфо Себастьяні, змушений був визнати - тепер їх стало двоє. 

Щоб потрапити на триб'ют-шоу Адріано Челентано в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах столиці. Ще більше видовищних триб'ют-шоу та концертів в афіші Києва чекають своїх гостей на сайті kontramarka.ua.

На яке триб'ют-шоу взяти свою маму в Києві? Концерт пісень Adriano Celentano від його найкращого двійника Adolfo Sebastiani!

  1. Всі знамениті шлягери співака
  2. Дуже схожий на зірку соліст
  3. Чудові музика і вечір
Попереднє замовлення