Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ukie'z
16 червня 2023

Ukie'z

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 275-350 грн

Docker-G pub
м. Київ, вул. Ігорівська / Набережно-Хрещатицька, 13/5

Про подію

Концерт альтернативної музики від гурту  «UKIE'Z» в Києві

В атмосферному закладі Docker-G pub 19 лютого гратиме крутий гурт «UKIE'Z», який відомий музикою в жанрі альтернативного фолку. Музиканти виступлять з цікавою програмою «Alternate Ukraine an world».

Ви маєте це послухати, тому швиденько купуйте квитки. Та не забувайте, що вартість квитків у день концерту збільшиться! І так! Подивіться, які ще «Докер» запланував для вас заходи.

Про концерт  «Alternate Ukraine an world»

Хлопці з гурту «UKIE'Z» або «Юкіз» цього лютневого вечора у пабі будуть грати на музичних інструментах та співати, щоб перенести слухачів в альтернативне минуле України. В їхній моделі країни немає орків, які прийшли на українські землі, немає війни, що руйнує й знищує.

Та поряд з тим Україна є частиною великого світу, українці є скрізь. Мабуть, тому в музиці гурту «Юкіз» ви почуєте  гармонічне звучання українського та атлантичного. Це поєднання дозволяє розширити кордони, створити новий світ, прекрасний вимір унікальної музики.

Та мета концерту не тільки дати можливість заглибитись у творчість гурту, а підтримати ЗСУ. Тому цей вечір буде особливим й сподіваємось, що ви станете його частиною. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код