Рус Укр Eng
Категорії Інформація
05 - 06 червня 2021

ULICHNAYA EDA Festival | Відкриття сезону

Ціна: 150 грн

Арт-завод Платформа
м. Київ, вул. Біломорська, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "ULICHNAYA EDA Festival | Відкриття сезону"

05 черв., субота
06 черв., неділя

Про подію

ULICHNAYA EDA в Києві!

5 і 6 червня 2021 року на Арт-завод “Платформа”  зустрічайте  відкриття сезону ULICHNAYA EDA в Києві! Ми шалено скучили після довжелезної перерви, але відтепер готові повернути нашим друзям ідеальний вікенд! Адже всі ми же досхочу наїлися “домашнього” власного приготування! Досить! Влаштуємо гастрономічний відрив та нестримний cheat meal!

Фестиваль вуличної їжі

Ви ж ще пам'ятаєте як це: фотографуватися в наших insta-зонах, знімати божевільні відео для тік-току, їсти нереальний  стрітфуд просто неба, запивати гострі кесадільї улюбленим крафтовим пивом, релаксувати на величезних пуфах або спалювати калорії за допомогою енергійних танців!

Якщо у вас досі немає прискореного серцебиття та повного рота слини - ми вам не віримо! Або ви просто не вмієте читати! Бо наша легенда повертається! Готуйтеся, це буде грандіозно. Це буде смачно! Не пропустить старт нового сезону UE!

Щоб потрапити на фестиваль ULICHNAYA EDA в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше фестивалів шукайте в афіші Києва на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Києві? На фестиваль їжі ULICHNAYA EDA!

  1. Довгоочікуване відкриття сезону
  2. Смачна їжа та розваги
  3. Чудовий настрій та відпочинок на всі 100%
Попереднє замовлення