Рус Укр Eng
В цьому милому старому домі

В цьому милому старому домі

19 грудня - 23 лютого
Усього подій: 5
Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)

Квитки на "В цьому милому старому домі"

19 груд., середа
03 січ., четвер
26 січ., субота
12 лют., вівторок
23 лют., субота

Про подію

В цьому милому старому будинку: пошук себе і свого щастя в світі

Даний спектакль створений за мотивами відомого твору такого геніального автора Олексія Арбузова. «В цьому милому старому будинку» стала історією на століття, яку раді бачити всі глядачі від малого до великого. І не дивно, адже ця чуттєва історія про кохання і розлуку завжди зворушує щось в глибині душі і перевертає світ з ніг на голову. Поставлена ​​вмілим майстром Михайлом Рєзніковичем, ця постановка є захоплюючою подорожжю в світ почуттів і емоцій. А купити квитки можна за ціною від 25 до 250 гривень.

Пронизлива, зворушлива струни душі історія про згаяний момент

«У цьому милому старому будинку» - це цікава повість про життя молодої дівчини. Юлія, головна героїня, пережила далеко не найлегші періоди в своєму житті, втративши найцінніше, що у неї було, через свій егоїзм і цинізм - кохану людину. І ось тепер вона готова повернутися назад в минуле, повернутися до нього обличчям і спробувати все виправити, залікувати свої сердечні рани. Та тільки от її коханий колишній чоловік, з яким вона так старанно намагається налагодити відносини, впорався з цією непростою ситуацією дещо раніше самої героїні. І тепер він цілком і повністю захоплений юною дівчиною - божевільною, трішки розпущеною, але живою і емоційною, яку прийняли навіть спільні з Юлею діти.

У ролях:

  • Станіслав Москвін;
  • Ніна Ніжерадзе;
  • Віктор Алдошин;
  • Тетяна Назарова;
  • Олена Силантьєва;
  • Віталій Метерчук і інші.

Як же вчинить головна героїня і чи вистачить їй мужності визнати колишню провину і відпустити коханого? Дивіться на сцені театру російської драми ім. Лесі Українки.

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99