Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Валерій Меладзе
02 вересня 2021

Валерій Меладзе

Ціна: 1500-9000 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2
Купити квиток
1500-9000 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Валерій Меладзе"

02 вер., четвер
19:00
1500-9000 грн
Купити квиток

Про подію

Валерій Меладзе в Києві!

2 вересня 2021 року в Osocor Residence відбудеться ліричний осінній концерт Валерія Меладзе в Києві! “Останній романтик” сцени - справді знаковий виконавець, який не втрачає своєї актуальності. Адже пісні Валерія Меладзе - це дійсні історії стосунків, де є місце легкому суму та меланхолійним ноткам. І звичайно, ці чудові балади не побачили б світ без рідного брата виконавця - Костянтина. Його мелодії і слова вміють викликати вихор переживань і образів та  торкати до глибини душі. А магічний вокал Валерія Меладзе занурює слухачів просто у гіпнотичний стан!

Відкриття осіннього сезону в Oсокор Резиденс

Не дивно, що Валерій Меладзе - володар різних премій і музичних нагород, а композиції його брата підкорювали численні хіт-паради. І важко повірити, що історія цього яскравого творчого тандему триває вже 25 років. Але попри час,  зустріч з Валерієм Меладзе завжди хвилююча та сповнена незабутніх вражень. Чекаємо вас на атмосферний концерт в Osocor Residence на початку осені!

Щоб потрапити на концерт Валерія Меладзе в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Києві? На концерт Валерія Меладзе!

  1. Осінній атмосферний виступ
  2. Улюблені романтичні пісні
  3. Унікальна локація біля Дніпра

Валерій Меладзе пісні:

  • «Небеса»
  • «Сэра»
  • «Я не могу без тебя»
  • «Красиво»
  • «Се ля ви»
Попереднє замовлення