Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Василь Попадюк
23 вересня 2021

Василь Попадюк

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 290-1000 грн

Bakkara River Party
Венеціанський Острів, 1

Про подію

Василь Попадюк в Києві!

23 вересня 2021 року підготуйся до грандіозного закриття сезону Bakkara River Party і  концерту Василя Попадюка в Києві! Цього літа концерти на воді в “Баккара” стали подією для української столиці, наші заходи відвідали понад 15 тисяч глядачів. Тому завершення сезону має бути не менш яскравим! Ми запросили виступити музиканта світового рівня, яким пишається вся Україна та його Papa Duke Band! Недарма Василя Попадюка називають “золотою скрипкою”, “живим нервом” та “сучасним Паганіні”. Саме його інструмент звучить в останній платівці вокаліста  легендарного гурту «Deep Purple».

Закриття сезону - 2021 на “Баккара”

Музикант - справжня людина світу, чия творчість не визнає кордонів. Але найближчими для нього є національні мотиви України, особливо гуцульські. Цього вечора він влаштує справжній перформанс, який буде ще  довго згадувати вибаглива столична публіка.

Збираємось на Bakkara River Party та проводжаємо теплу пору року разом з маестро! Щоб потрапити на концерт Василя Попадюка в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де послухати віртуоза світового рівня в Києві? На концерті Василя Попадюка!

  1. Запальні мотиви
  2. Майстерне виконання від музиканта світового рівня
  3. Останнє шоу сезону
Попереднє замовлення