Рус Укр Eng
Василь Попадюк та Man Sound
22 березня 2019

Василь Попадюк та Man Sound

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
250-1250 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Василь Попадюк & ManSound об’єдналися! Такого ви ще не бачили і не чули. Неймовірний концерт цієї весни.

Коли різні талановиті люди, кожен у своїй сфері, збираються разом для спільної справи, виходить щось дуже цікаве і надзвичайне. Не вірите?

У цьому ви маєте можливість переконатися на концерті, який відбудеться 22 березня у Жовтневому палаці.

Кращий вокально-акапельний колектив України — ManSound і український Паганіні — Василь Попадюк вперше! об’єдналися заради спеціальної, ексклюзивної програми.

Такого ви не побачите більше ні до цього концерту, ні після нього. Цей день стовідсотково увійде в музичну історію!

Так, це буде творчий експеримент, зате який! Два відділення, у яких кожен з артистів покаже все найкраще, що зміг зробити за всю історію своєї кар’єри.

Відомий скрипаль Василь Попадюк заради київського виступу прилетить з Канади. Музикант віртуозно грає на 15 інструментах і щороку дає понад 150 концертів по всьому світу. Василь зізнається, що залишається українцем і не має наміру змінювати громадянство. «Я народився у Львові, виріс у Києві, але вже 20 років живу в Канаді і розмовляю українською там більше, ніж у Києві».

За словами Попадюка, в Києві він зіграє особливу програму, а своїм відомим творам подарує нові емоції і прийоми гри на скрипці. «У музиці важливішим є не техніка, а душа. Майстерності можна досягти багатогодинними заняттями. А от донести емоції до глядача набагато важливіше», — каже Василь Попадюк.

Колеги Попадюка — вокально-акапельний колектив ManSound, цього року святкує своє 25-річчя. Музиканти приготували багато подарунків. Наприклад, окрім вже відомих пісень зі свого репертуару, гурт виконає нові світові хіти, серед яких: Uptown Funk (Mark Ronson), You Raise Me Up (Secret Garden), Firework (Katy Perry), can’t Take My Eyes off You (Bob Crewe) та багато інших. До речі, обидві сторони натякають, що без спільних сюрпризів не обійдеться.

Ми з нетерпінням чекаємо на Вас 22 березня в Жовтневому Палаці!

Все найкраще в одному концерті — для Вас!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99