Рус Укр Eng
30 березня

Вечір музики Бароко

200 грн

Кірха Святої Катерини
м. Київ, вул. Лютеранська, 22
Вибрати дату

Квитки на "Вечір музики Бароко"

30 бер., субота

Про подію

Мистецький проект «BAROCCOplus» презентує:

спільний концерт з видатним музикантом культурного сьогодення України — Світланою Шабалтіною (клавесин).

Світлана Марківна — засновниця української клавесинної школи. 1990–1992 рр. стажувалася в Краківській музичній академії у відомої клавесиністки Е. Стефанської. У 1995 році заснувала клас клавесина в Національній музичній академії імені П.І. Чайковського, з 2000 року — професор кафедри старовинної музики. Автор книги «Клавесин сквозь века». В Україні популярність клавесину значною мірою зобов’язана творчій діяльності Світлани Шабалтіної.

Отже, маємо надзвичайну можливість насолодитися прекрасною музикою у виконанні Майстра.

Звучатимуть безсмертні шедеври А.Форкере, А.Солера для клавесину соло, а також соната La Follia А.Кореллі та Коцерт для клавесину з оркестром № 3 D dur Й. С. Баха у супроводі ансамблю «BAROCCOplus».

Мистецький проект «BAROCCOplus» засновано у 2017 році. Метою проекту є створення нового творчого простору для музикування і спілкування музикантів та шанувальників музики епохи Бароко, а особливо вдосконалення історично інформованого барокового виконавства, яке в Україні тільки починає розвиватися повною мірою. У Європі музика, саме стилю Бароко, є дуже шанованою і популярною, здавна існують традиції і школи історично інформованого барокового виконавства, чого немає в повній мірі в Україні. Колектив «BAROCCOplus» ставить за мету виконувати музику епохи Бароко виключно у традиціях (стилі) того часу.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99