Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Вечір романсів
27 жовтня 2021

Вечір романсів

Ціна: 150-400 грн

Будинок Актора
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7
Купити квиток
150-400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Вечір романсів"

27 жовт., середа

Про подію

Лауреати міжнародних конкурсів

Алла Кучерук(Сопрано)

Соруш Залі (фортепіано)

Алла Кучерук лірико-колоратурне сопрано, лауреат багатьох Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсів.

Концертну діяльність почала, коли навчалася в Рівненському Державному Інституті мистецтв. Після закінчення інституту була запрошена на посаду солістки Рівненської областної філармонії.

Через чотири роки вступила до Інституту сучасного мистецтва м. Москва, в клас профессора Сафронової Надії Петрівни (випускниці Львівської музичної академії клас Бандрівської Одарки Карлівної племінниці славетної Соломії Крушельницької).

Дванадцять років поспіль спочатку навчалася, а потім концертувала в Росії та Україні.

Крім концертної діяльності Алла успішно викладає сольний спів.

Соруш Залі – провідний іранський піаніст, творчість якого нерозривно пов'язана з Україною та Іраном.

Народився в Тегерані, перші музичні враження і уроки отримав у свого батька. Закінчив Тегеранське державне вище музичне училище, де надалі викладав.

У 2007 році закінчив та отримав диплом магістра Національній музичній академії України (Київської консерваторії) ім. П. І. Чайковського по класу фортепіано у заслуженого артиста України Олександра Лисоконя, і по класу камерного ансамблю у професора Ії Царевич. Продовжував удосконалювати свою майстерність на безлічі майстер класів в Польщі, Україні, Італії, Фінляндії у найвідоміших і легендарних музикантів Ольги Пархоменко, Андрія Гаврилова, Зої Мєдникової, Бориса Федорова, Бориса Архімовіча та інших.

Соруш Залі веде активну концертну діяльність, виступає як соло, так і в співдружності з польськими, українськими, іранськими музикантами. Він – частий учасник Тегеранського Міжнародного музичного Фестивалю. Співпрацює з відомим іранським композитором і диригентом Лорісом Чкнаворяном. Виступає з концертами в Ірані, Азербайджані, Грузії, Польщі та в Україні.

Основу репертуару складають твори західноєвропейської класики. У коло його інтересів входить сучасна іранська імпровізаційна музика і твори українських авторів ХХ століття. Всесвітньо відомий український композитор Мирослав Скорик відзначив філософську глибину, цілісність і особливу манеру виконання, притаманну Соруш Залі, як представнику двох культур, європейської та східної.

Соруш Залі – музикант, гра якого здатна створити в залі хвилюючу, натхненну атмосферу, він заворожує слухача своєю впевненістю і харизмою.

В концерті прозвучать твори

Сергія Рахманінова та Петра Чайковского.

Попереднє замовлення