Рус Укр Eng
Категорії Інформація
14 серпня 2021

ВЕЛИКИЙ СТЕНДАП на даху

Ціна: 250-300 грн

PMHUB
вул. Іоанна Павла II, 5
Купити квиток
250-300 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ВЕЛИКИЙ СТЕНДАП на даху"

Тривалість події — 90 хвилин.
14 серп., субота

Про подію

«ВЕЛИКИЙ стендап на даху» в Києві!

14 серпня 2021 року на відкритому майданчику івент-простору PMHUB вас чекає комедійна програма «ВЕЛИКИЙ стендап на даху» в Києві. Вечір іскрометного гумору, відвертих обговорень і курйозних ситуацій з життя кращих стендап-коміків з відмінним видом на місто. Несподівані імпровізації і органічна жартівлива взаємодія з глядачами - неодмінні атрибути, за які ми так любимо цей жанр комедії. Чекаємо вас і ваш сміх на даху, адже зверху все виглядає зовсім не так серйозно.

Вечір стендапа на відкритому майданчику

Щоб потрапити на вечір комедії «ВЕЛИКИЙ стендап на даху» в Києві, візьміть з собою гарний настрій і купуйте  квитки на сайті і в касах столиці. Ще більше гумористичних шоу в афіші Києва дивіться на нашому сайті.

Де в Києві можна відволіктися і добре посміятися ввечері? На «Великому стендапі» на відкритому даху PMHUB!

 1. Багато відмінного гумору і гарантованих веселощів
 2. Чудовий відкритий майданчик з приємним видом
 3. Насичена програма вечора з відомими коміками

14 серпня виступають:

 • ІВАН Жорноклей - молодий і амбітний, ніби зовсім не місцевий. Не вільний, хоча якщо треба виступити ... Заснував «Ukrainian Stand-Up Agency».
 • АНДРІЙ Бережко - переможець гумористичного шоу «Розсміши коміка» і резидент «Гуднайт клаб», заходив пожартувати на «Сomedy Баттл» на «ТНТ».
 •  СЕРГІЙ Степанисько- успішно закінчив магістратуру з української літератури, спеціалізація - жінки. Філолог, працює, ясна річ, в ІТ.
 •  АРТУР Петров- активний сім'янин, пише у вільний час сценарії для телебачення й кіно. Проявив свою силу в телепроекті «Комік на мільйон».
 •  МАКСИМ Коновал - гуморист, переможець «Стендап Шоу» на «Новому каналі», переможець «Розсміши коміка» і резидент «Гуднайт клаб» на каналі «1+1».
 • Тривалість вечірньої програми - 90 хвилин
 • Шоу-програма представлена на українській та російській мові
 • Рекомендується особам від 18 років.
Попереднє замовлення