Рус Укр Eng
Категорії Інформація
ВІД ЧУТТЯ
25 листопада 2021

ВІД ЧУТТЯ

Ціна: 300 грн

Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2
Купити квиток

Замовити квитки на "ВІД ЧУТТЯ"

Тривалість події — 90 хвилин.
25 лист., четвер

Про подію

“Від чуття” в Києві!

У Театрі опери і балету для дітей і юнацтва відбудеться третій концерт з циклу камерних концертів “Від чуття” в Києві, під час якого прозвучать романси українських композиторів. На всіх шанувальників класичної музики чекають романси Петра Чайковського в Києві. Ідея циклу камерних концертів “Від чуття” належить відомому українському баритону Андрію Бондаренку.

Цикл камерних концертів Андрія Бондаренка

Коли ми відчуваємо, ми переживаємо те, що побачили, почули або відчули на запах, смак і дотик. Іноді переживання наших емоції стає глибоким чуттєвим досвідом, який можна згадувати і переживати - знову і знову. В світі музики важко знайти більш інтимний жанр, аніж романс. Це можливість доторкнутися до душі автора і виконавця. Відтак, живе виконання романсів у супроводі рояля перетворюється з простого споглядання на чуттєвий діалог з публікою. Тому цього вечора ми будемо слухати і відчувати разом.

Щоб потрапити на концерт з циклу “Від чуття” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 300 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де послухати романси в Києві? На концерті з циклу “Від чуття”!

 1. Теплий вечір
 2. Майстерне виконання
 3. Найкращі композиції для вас

Тривалість концерту – 1 год.

Постановний склад:

Режисер-постановник – Віталій Пальчиков Художник-постановник – Марія Грабченко Асистент режисера – Наталія Гонцовська Концертмейстер – Лідія Водик Художник світла – Олександр Санак Режисер, який веде концерт – Патімат Мірзаєва

В концерті беруть участь:

 • Андрій Бондаренко (баритон)
 • Григорій Амбарцумян (скрипка)
 • Лідія Водик (фортепіано)
 • Марія Заікіна (мецо-сопрано)
 • Руслана Коваль (сопрано)
 • Ірина Курилюк (гобой)
 • Роман Лещов (баритон)
 • Тамара Ходакова (сопрано)
Попереднє замовлення