Категорії Інформація
Каси Додати подію
VIRSKY. Легендарне шоу
21 жовтня 2023

VIRSKY. Легендарне шоу

Ціна: 300-850 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
300-850 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "VIRSKY. Легендарне шоу"

Тривалість події — 120 хвилин.
21 жовт., субота

Про подію

Virsky у Києві!

21 жовтня 2023 року у Палаці “Україна” відбудеться концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського у Києві. 

Легендарне шоу у виконанні всесвітньо відомого Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського змусить вас відчути гордість за українську школу танцю. З початку повномасштабного вторгнення РФ, колектив розповідає у різних країнах про війну в Україні та збирає гроші на потреби ЗСУ. 

На концерт запрошені захисники та захисниці України, які зі зброєю в руках боронять наші життя. 

Концерт Захисникам України  

Унікальна хореографія, блискуча танцювальна техніка, старовинні та сучасні танці регіонів нашої країни становлять основу, на якій базується феноменальний успіх ансамблю Вірського.

Початок концерту о 17.00. У разі повітряної тривоги найближче укриття - метро Палац “Україна”. Концерт розпочнеться через 30 хвилин після завершення повітряної тривоги.

Організатор концерту - Палац “Україна”.

Щоб потрапити на концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код