Рус Укр Eng
Категорії Інформація
VIRSKY. Легендарне шоу
05 грудня 2021

VIRSKY. Легендарне шоу

Ціна: 200-1000 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
200-1000 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "VIRSKY. Легендарне шоу"

Тривалість події — 120 хвилин.
05 груд., неділя

Про подію

VIRSKY - "Легендарне шоу" в Києві!

5 грудня 2021 року на сцені Палацу "Україна" - танцювальна гордість країни, Національний заслужений академічний ансамбль танцю "Вірський" зі своїм новим "Легендарним шоу" в Києві. Танцювальний колектив імені Павла Вірського відрізняють артистизм кожного з його танцюристів, повна запалу і вогню манера виконання, барвисті костюми з колоритом народних мотивів і філігранне виконання народних напрямків танцю у власній оригінальній інтерпретації. Цей знаменитий ансамбль по повному праву входить до числа найбільш визнаних колективів світу!

Концерт народних танців "Легендарне шоу"

Національний ансамбль танцю імені Павла Вірського був створений більше 80 років тому і весь цей час радував нас і весь великий світ своїм чудовим виконанням національних народних танців! Багато в чому величезний успіх цього легендарного колективу за останні сорок років - це заслуга його чуйного художнього керівника і генерального директора Мирослава Вантуха, народного артиста і Героя нашої країни, а також самих танцюристів, самовіддача яких завжди на вищому рівні. Тепер артисти VIRSKY рішуче налаштовані підкорювати майбутнє і йти назустріч сучасним тенденціям.

Щоб потрапити на концерт кращих номерів танцювального ансамблю VIRSKY "Легендарне шоу" в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах столиці. Вас чекає ще безліч яскравих концертів в афіші Києва на сторінках порталу Контрамарка.

На який танцювальний спектакль точно варто сходити в Києві? На "Легендарне шоу" від віртуозів танцю ансамблю імені Павла Вірського!

  1. Бездоганне виконання
  2. Запальні номери
  3. Неймовірне видовище
Попереднє замовлення