Категорії Інформація
Каси Додати подію
Чорна ріка
24 лютого 2024

Чорна ріка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200-600 грн

Театр між трьох колон
Львівська площа, 14

Про подію

ПЛАСТИЧНА ВИСТАВА ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «ЧОРНА РІКА»

Сповнені безтурботності юнаки та дівчата грають разом у мʼяч. У розпалі азарту вони неочікувано потрапляють під обстріли і бомбардування. Починається війна. Тепер їм треба захищатися від ворога ціною власного життя. Коли друзі відчувають льодяний подих смерті, стаються речі, що змушують холонути кров. Хто мертвий, хто живий? Можливо живі мертвіші, ніж самі мерці? Все заплутується в один клубок: сон, реальність, війна, мир, життя і смерть.

Пластичний перформанс «Чорна ріка» – це втілення інноваційного театру, який спрямований не тільки на показ видовища, але й безпосередню участь, осмислення дій, відіграних на сцені. Ця імерсивна вистава, натхненна віршем Сергія Жадана «Цілий місяць вони стояли при цій ріці». Він лаконічно розказує про птср військових, їх найстрашніші досвіди, втрати та страхи за допомогою могутніх образів, здатних ввімкнути підсвідомість кожного українця і усвідомити суть сьогоденного буття. Під час цього дійства глядач зможе взяти участь у тренінгу з базових засобів запобігання панічних атак і тригерів птср.

Наш прикладний експериментальний Театр між трьох колон небайдужий до війни, болю людей і страждань. Все це ми трансформуємо у вистави, що генерують у нас спочатку

саспенс (невизначеність, неспокій), а потім катарсис (очищення, оздоровлення).

Через театр ми хочемо вирішити цей надскладний ребус з болю, радості, страху та хоробрості нашої генерації. Ми хочемо зупинити цикли невиправданих страждань і втрат, позбутися страхів і здобути довіру українців один до одного та до світу, який нас підтримує. Цього ми досягнемо разом із розумінням: "Єднання нашої нації – надзавдання всього нашого життя".

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код