Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Вистава "Холодна м'ята" та розмова із  Є.Стасіневичем про Тютюнника
18 вересня 2021

Вистава "Холодна м'ята" та розмова із Є.Стасіневичем про Тютюнника

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33

Про подію

Звертаємо вашу увагу, що початок розмови із Є. Стасіневичем о 18.00, початок вистави о 19.00!

Чи можна одночасно отримати чуттєвий досвід та інтелектувльне задоволення? У Малому театрі ми переконані: це можливо. Тому раді анонсувати наш новий особливий проєкт «Театр у контексті».

Театр у контексті — це перегляд вистав Малого театру, що супроводжується розмовами, лікбезами та публічними дискусіями про театр і про все, що навколо нього. Це новий формат взаємодії з театральними постановками, суть якого — заглиблення в контекст з активним вдумливим глядачем. Контекст до вистав створюватимуть режисери, сценографи, драматурги, театральні та літературні критики, історики й мистецтвознавці.

Розпочнемо ми з вистави «Холодна м‘ята» та поговоримо про її літературний контекст. Спілкуватися будемо про Григора Тютюнника — автора чуттєвих оповідань, які стали літературною основою для постановки. Ця вистава — душевна розмова про напозір прості, але важливі й зрозумілі переживання, про стосунки між людьми, про пошуки самих себе, про кохання та дружбу.

Виставі передуватиме спілкування із зірковим літературознавцем і публічним інтелектуалом Євгенієм Стасіневичем. Він перевідкриє творчий доробок Тютюнника-молодшого — автора багато в чому неочевидного і, на жаль, недооціненого. Втім, Тютюнник запропонував свої літературні підходи, а відкриття його текстів потребує відмови від стереотипів щодо української літератури радянської доби. Про це й поговоримо перед виставою.

Приходьте! Будьте в контексті!

Попереднє замовлення