Категорії Інформація
Каси Додати подію
Виставка "Між прощанням і поверненням"
26 липня - 04 серпня 2024

Виставка "Між прощанням і поверненням"

Ціна: 60-300 грн

Мистецький арсенал
м. Kиїв, вул. Лаврська, 12
Вибрати дату

Замовити квитки на "Виставка "Між прощанням і поверненням""

Тривалість події — 60 хвилин.
26 лип., пʼятниця
27 лип., субота
28 лип., неділя
31 лип., середа
01 серп., четвер
02 серп., пʼятниця
03 серп., субота
04 серп., неділя

Про подію

 «Між прощанням і поверненням» — виставка українського сучасного мистецтва, яка триватиме в Мистецькому арсеналі з 30 травня 2024 до 4 серпня 2024 року.

Кураторки виставки: Наташа Чичасова та Ася Цісар.

Молодша кураторка: Анастасія Гаразд.

«Між прощанням і поверненням» — виставка про реальні й знайомі місця, повернутися до яких неможливо. Тому вони перетворюються на ефемерні та плинні простори спогадів. Через мистецькі практики художники й художниці наближаються до цих місць, реконструюють родинні історії та ландшафти дитинства, розмірковують про перетини культур і спротив забуттю. 

У виміри виставкового простору час між прощанням і поверненням стає моментом для пошуку слів, віднайдення заборонених стертих історій та усвідомлення власного місця в кожній з них. Це час вибирати, що пам’ятатимуть покинуті нами місця в майбутньому. Майбутньому, де ми стаємо історіями, які про себе розповідаємо.

Докладніше за посиланням:https://artarsenal.in.ua/vystavka/mizh-proshhannyam-i-povernennyam/

Художниці і художники: 

Катерина Алійник, Пьотр Армяновський, Григорій Бондаренко, Андрій Достлєв, Катерина Єрмолаєва, Алевтина Кахідзе, Ольга Кyзюра, Віталій Куликов, Ніна Лагута, Зоя Лактіонова, Георгій Мамардашвілі, Еліза Мамардашвілі, Дар'я Молокоєдова, Севіля Наріман-кизи, Вікторія Розенцвейг, Юрій Соловій, Даша Чечушкова.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.

Повний квиток (120 грн) дійсний для дорослих та дітей віком від 12 років.

Пільговий квиток (60 грн) розрахований на: школярів віком від 12 років, студентів та людей літнього віку (за умови наявності дійсного пенсійного посвідчення).

Сімейний квиток (300 грн) розрахований для 2 дорослих та 4 дітей (віком від 12 років).

В умовах відключення електроенергії виставка тимчасово припиняє роботу до відновлення електропостачання.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код