Категорії Інформація
Каси Додати подію
Vivaldi "Пори року" у виконанні ансамблю Uccelli Barocchi
21 липня 2024

Vivaldi "Пори року" у виконанні ансамблю Uccelli Barocchi

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «A-CONCERT»

Дах Gulliver
Gulliver, Спортивна площа, 1A

Про подію

Цикл “Пори року” композитора Антоніо Вівальді у виконанні ансамблю музикантів Uccelli Barocchi та солістки Катерини Бойчук21 липня на терасі ТРЦ Gulliver!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ ВІД A CONCERT: https://bit.ly/4dMUlHM

Музиканти-віртуози виконають для вас легендарну музичну роботу італійського композитора епохи бароко. За один вечір ви переживете музичні весну, літо, осінь та зиму. Кожен впізнає ці мелодії, які вже давно стали безсмертною класикою! 

Переглянути програму події

Концерт пройде на атмосферній терасі в центрі Києва, з якої можна насолодитися заходом сонця під звучання симфонічної музики. До того ж на терасі розміщено бар із прохолодними напоями, що доповнять ваш вечір.

Місце: тераса Gulliver (5 поверх ТРЦ), Спортивна площа, 1А

Дата: 21 липня

Час: 19:00 (локація відкрита з 18:00)

На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

— сидячі місця біля сцени;

— місця за VIP-столиками, де працюють офіціанти;

— «фан-зона»: доступ до тераси без резервування сидячого місця.

Важлива інформація для відвідувачів: https://bit.ly/aconcertinfo

Програма прозвучить у виконанні ансамблю солістів з GosOrchestra — творчого союзу, створеного для висококласного відтворення симфонічної музики. Колектив складається з професіоналів своєї справи, які мають вагомий досвід за плечима.

A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики, джазу та інших форматів якісного дозвілля. Проєкт з'явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — наша команда робить все можливе для того, щоб кожен гість нашої події після концерту вийшов з приємними емоціями. Обирайте наші події — і ви переконаєтеся в цьому самі!

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, ми передаємо на благодійність. В 2023 році таким чином ми зібрали на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн гривень. В 2024 ми прагнемо збільшити цю суму!

Підписуйтесь на соціальні мережі проєкту, щоб слідкувати за анонсами та отримувати важливу інформацію!

https://www.instagram.com/a.concert.official/

https://www.facebook.com/a.concert.official/

Не підходить дата? Події від A CONCERT проходять щотижня, тож обирайте програму, час та локацію з повного списку концертів!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код