Рус Укр Eng
Категорії Інформація
02 - 08 січня 2022

Чарівна казка-мюзикл «Рапунцель. Новорічні чудеса »

Ціна: 100-450 грн

Будинок офіцерів Збройних сил України
вул. М.Грушевського, 30/1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Чарівна казка-мюзикл «Рапунцель. Новорічні чудеса »"

Тривалість події — 60 хвилин.
02 січ., неділя
06 січ., четвер
07 січ., пʼятниця
08 січ., субота

Про подію

«Рапунцель. Новорічні дива» в Києві!

2-8 січня 2022 року Міжнародний театр фантастики і пригод “Каскадер” запрошує на новорічну виставу-мюзикл для дітей і дорослих «Рапунцель. Новорічні дива» в Києві. Вистава відбудеться у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України . Глядачі стануть не тільки свідками, а й учасниками запеклої боротьби між добром та злом. Вистава відбудеться за участі справжніх каскадерів. На вас чекають карколомні трюки, спец ефекти і видовищні лицарські бої.

Новорічний мюзикл для дітей

В основі сюжету -  відома казка братів Грімм. Зла мачуха замкнула дівчину Рапунцель у високій башті. А все тому, що красуня має чарівне волосся. Коли Рапунцель співає, це волосся може гоїти рани та дарувати вічну молодість. Дівчина проводить свої дні на самоті і мріє потрапити на свято, яке ось-ось відбудеться в місті. Лише кохання Принца може допомогти їй зруйнувати наміри злої мачухи та здобути омріяну свободу. Але на цьому шляху на неї чекає чимало пригод та перепон. Відвідайте мюзикл європейського рівня «Рапунцель. Новорічні дива». Чудова акторська гра, мелодійні пісні та запальні танці не залишать байдужим жодного глядача.

Щоб потрапити на новорічний мюзикл “Рапунцель” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста.  Ще більше дитячих вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з дитиною на зимові  канікули в Києві? На новорічний мюзикл “Рапунцель. Новорічні дива”!

  1. Професійні трюки і бої
  2. Видовищне шоу європейського рівня
  3. Чудова вистава для всієї родини
Попереднє замовлення