Рус Укр Eng
Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання
16 травня

Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання

40-220 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання"

16 трав., четвер

Про подію

Повороти долі в мюзиклі «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання»

Любові не відомі кордону і расстоянья, два серця можуть з'єднатися навіть крізь безліч кілометрів, особливо в світі високих технологій. Наявність нової техніки з великими можливостями і інтернету дозволяє не просто вести переписку з людиною, а й по-справжньому закохатися в нього. Саме так сталося з молодими хлопцем з України і дівчиною-француженкою в чудовій постановці режисера Б. Струтинського «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання».

Коротко про сюжет

Познайомившись через онлайн-листування, молоді люди розуміють, що мають спільні інтереси, звикають до спілкування і між ними зароджується світле, ніжне почуття. Юна парижанка Helen приїжджає до Києва, де зустрічається в реальності симпатичного Остапа. Між ними спалахнула пристрасть, і головний герой відкриває гості таємниці серця разом з красотами української душі, традицій, культури та цінностей. Він уже готовий кинути все, поїхавши за своєю принцесою, але ... його утримує рідна земля, яку залишити немає сил.
Спектакль, пропонований увазі глядачів 19 січня і 16 травня 2019 року на сцені Київського національного академічного театру оперети, з'єднує кілька музичних напрямів:

  • ліричний джаз;
  • мелодійні українські народні мотиви;
  • музику симфонічного оркестру;
  • полюбилися всім естрадні мелодії.

Музична солянка «Велком ту Юкрейн» не залишить байдужим відвідувачів Театру оперети. Подання побудовано на поєднанні сучасного танцю з народним, старовинних костюмів з модною зараз одягом. Відтворення на сцені традиційні обряди змусять серце кожного глядача битися сильніше.
Напевно сподобається «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання» молоді, адже для неї актуальні які поставлені в поданні питання любовних взаємин, найніжніших почуттів, що вирує пристрасті. Почуття патріотизму, яке народжується під час перегляду мюзиклу, дарує неймовірну гордість за країну, віру в майбутнє, прагнення відроджувати культуру і краси рідного краю.
Зарядитися позитивними емоціями, патріотичним настроєм в стінах Театру оперети дуже просто, адже квитки продаються за ціною від 25 до 220 грн., А купити їх можна в касах міста або з комфортом замовити онлайн на сайті нашої афіші.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99